alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

JUŻ CZAS, BY KAŻDY MÓGŁ ZAGRAĆ. GDZIEKOLWIEK JEST. 

BY WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ, KTÓRY JEST W PIŁCE,

I LOKALNIE ZMIENIAĆ ŚWIAT. JUŻ CZAS, BY ZROBIĆ COŚ WIĘCEJ.

TO DOPIERO POCZĄTEK

W piłce nożnej jest siła, która zmienia świat na lepsze. adidas Football Collective to właśnie taka moc. Wspólnie możemy tworzyć nowe możliwości i eliminować bariery, aby każdy mógł korzystać z radości, jaką daje gra.


Wpieramy piłkarzy, starszych i młodszych, z całego świata. Chcemy, by ich głos został usłyszany, by piłka dotarła do wszystkich.


Witamy w świecie adidas Football Collective.

CREATING CHANGE

TO POCZĄTEK GLOBALNEGO RUCHU. 

WKRÓTCE BĘDZIE MOŻNA USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ WIĘCEJ.