alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

Zegarki

 
[32]

Zegarki

Szczęśliwi czasu nie liczą, jak mówi popularne przysłowie. Punktualność jest jednak w cenie, a dobrze spożytkowany czas przekłada się na jakość naszego życia. Dobre zarządzanie czasem pozwala na uporządkowanie pracy, codziennego rytmu działań i wykonywanych czynności. Zegarek jest przedmiotem niezwykle osobistym, dlatego warto po pierwsze wybierać go samodzielnie, według własnych, indywidualnych upodobań, a po drugie kierować się przy wyborze nie tylko kategoriami estetycznymi, ale też praktycznymi. adidas oferuje szeroką gamę dostępnych modeli, które różnią się od siebie stylem, rodzajem funkcji, kolorystyką i designem. Klasyczne modele posiadają wbudowany japoński mechanizm kwarcowy, natomiast modele cyfrowe charakteryzują się różnorodnością trybów i funkcjonalności. Wszystkie modele wykonane są tak, by zapewniać maksymalny komfort i wygodę noszenia właścicielowi. Regulowane paski i czytelny design sprawiają, że sprawdzają się one zarówno w stylizacjach sportowych, jak i jako dopełnienie codziennych, lifestylowych zestawów.

Zegarki adidas – połączenie praktyki i stylu

Czas jest istotny zarówno podczas codziennych czynności, jak i podczas treningów. Ćwicząc, odmierzamy go pomiędzy kolejnymi partiami, liczymy serie, mierzymy nasze wyniki i bijemy rekordy. Poręczne akcesorium, jakim jest zegarek adidas, pozwoli na sprawne i proste odmierzanie czasu podczas aktywności fizycznej. Modele wyposażone w blaty cyfrowe posiadają wiele praktycznych funkcji, z których możemy skorzystać w czasie treningu – jedną z nich jest funkcja stopera. Modele te sprawdzą się również w organizacji naszego czasu, a nawet pracy, dzięki wbudowanej funkcji kalendarza. Podwójna strefa czasowa umożliwi pracę i dostosowanie terminarza do miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

Bądź zawsze na czas z zegarkiem adidas

Zarówno analogowe, jak i cyfrowe zegarki retro oraz nowoczesne modele adidas sprawdzą się jako dopełnienie wielu rozmaitych stylizacji. Zegarek łączyć można swobodnie z ubraniami z każdej kolekcji adidas – ze względu na klasyczny, minimalistyczny design każdy z modeli będzie pasować do bluzy sportowej, jak i do stylowych, lifestylowych ubrań. Linia sportowa, elegancka i retro dają szerokie spektrum wyboru akcesorium, tak by pasowało ono do naszego charakteru, potrzeb i stylu.