Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

zegarek adidas

34 produktów

Zegarek adidas

Zegarek to idealne dopełnienie świetnego stroju – warto spojrzeć na zegarki adidas, które w rewelacyjny sposób łączą prostotę z elegancją, a czasem sięgają do stylu retro. Jedną z minimalistycznych propozycji jest na przykład zegarek adidas District_L1. Ten analogowy sprzęt posiada trzy wskazówki podające odpowiednio godzinę, minutę i sekundę. W górnej części tarczy o jednolitym kolorze znajduje się logo adidas Trefoil. District_L1 czerpie inspirację z stylu Bauhaus, a dzięki paskowi z prawdziwej skóry i japońskiemu mechanizmowi kwarcowemu będzie dobrym i wyborem. Innym modelem wartym uwagi jest zegarek adidas originals Archive_M1, który przeniesie nas w przeszłość za sprawą retro designu. Duża, cyfrowa tarcza ma możliwość pokazywania nie tylko godzin, można tu także skorzystać ze stopera, kalendarza i podświetlenia. Zegarek adidas originals Archive_M1 ma możliwość pokazywania czasu w dwóch strefach czasowych. Pasek zegarka to bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej, szeroka na pięć ogniw. Zegarek adidas Process_SP1 to z kolei opcja dla ludzi, którzy lubię eksperymenty. Obudowa tego modelu została wykonana z poliwęglanu, natomiast pasek zrobiono z silikonu. Process_SP1 jest dostępny w wielu ciekawych i odważnych kolorach, posiada także logo adidas w górnej części tarczy.

Czas na stylowy zegarek

Jeśli szukasz ciekawego, a zarazem funkcjonalnego dodatku do twojego ubioru, zegarek adidas może zostać twoim nowym kompanem. W pakiecie dostajesz nie tylko stylowy design, ale także użyteczne funkcje. Zegarki są również wodoodporne do 50 metrów, zatem nie musisz przejmować się ich zdejmowaniem, gdy zechcesz wskoczyć do wody. Co więcej, zwłaszcza w przypadku Process_SP1, możesz zaszaleć i z szerokiej palety wybrać kolor, który cię przekona.

Niezależnie czy chcesz wyjść dp miasta czy pobiegać

Zegarek adidas to kategoria, w której znajdziesz coś dla siebie niezależnie od tego jaki jest twój styl życia. Jeśli chcesz czegoś bardziej eleganckiego, District_L1 będzie świetną opcją, ale jeśli wolisz coś luźniejszego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać Archive_M1. Dzięki wielu użytecznym cechom zegarek adidas originals to sprzęt, który da ci wiele od siebie w rożnych miejscach i sytuacjach.