alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

różowe joggery

 
[24]
Zakres rozmiarów
Cena
89 zł - 599 zł
89599

Różowe joggery

Pokolenie kreatorów to nowe, pewne siebie pokolenie, które ustala własne reguły i wyraża swoją indywidualność poprzez styl i ubiór – nasze produkty reprezentują sportowy, wygodny design, idealny do spędzania wolnego czasu. Ubrania z unikalnym logo adidas są głęboko zakorzenione w świecie sportowym i mody miejskiej. Nasze joggery zawsze reprezentują niedościgły styl adidas. Nasze różowe joggery zawsze gwarantują świetny wygląd.

Ustalaj własne zasady – różowe joggery adidas

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kolekcje Athletics czy Originals, joggery adidas gwarantują, że zrobisz wrażenie nie jedynie podczas treningu, ale już w drodze na siłownię. Szukasz perfekcyjnego ubrania na treningi i na co dzień? adidas Originals to najlepszy wybór, jeśli chcesz zapewnić sobie klasyczny styl. Ponadczasowy, kultowy wygląd pozwoli Ci błyszczeć w każdym miejscu i sytuacji! PrimeBlue, ID czy Injection Pack to nasze najbardziej uwielbiane joggery. Kolekcja Parley daje plastikowi nowe zadanie, łącząc ochronę przyrody z najlepszymi technologiami. Przetworzone plastikowe odpady zebrane na plażach i wybrzeżach są podstawą do każdego elementu tej kolekcji.

Chcesz łamać zasady i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla kobiet i dzieci. Przyszłość rozpoczyna się dziś. Złap różowe joggery adidas – to Twoja chwila.