alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

KLAPKI PHARRELL WILLIAMS BOOST SLIDE

Nowe podejście do adilette: z wyściełaną podeszwą wewnętrzną, mają amortyzację Boost i da się je dopasować. Wyjątkowa wygoda i styl.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

Pierwsza współpraca adidas Originals i Pharrella Williamsa pojawiła się w 2014 roku. Teraz kontynuujemy wizję Pharrella, dla którego ważne są takie rzeczy jak miłość, pasja, energia czy kolor. I różnorodność – bo każdy z nas jest inny.

„To, co próbuję zrobić, to pozwolić ludziom korzystać z mojej platformy, aby opowiadali swoje historie. To rodzaj współpracy, która otwiera nowe możliwości.”

PHARRELL WILLIAMS

Podczas całej mojej współpracy z adidas próbuję opowiadać historie, które pewnie nigdy nie zostały opowiedziane. Moja platforma jest po to, by dzielić się pozytywną energią. adidas i ja wierzymy w te same wartości. Chcemy zmieniać świat na lepsze poprzez sport i wiemy, że to może się udać. Nasza współpraca opiera się na poszanowaniu różnych charakterów, kultur, kolorów skóry, tradycji.
PHARRELL WILLIAMS