alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Mężczyźni · RDY

 
[1208]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Cena
32 zł - 1,499 zł
321499

„W TYCH TRUDNYCH CZASACH ZAMKNIĘCIA, SPORT STAŁ SIĘ SYMBOLEM RADOŚCI I OPTYMIZMU. NASZE TRENINGI WYGLĄDAŁY CAŁKOWICIE INACZEJ, POSTAWILIŚMY PRZED SOBĄ ZUPEŁNIE NOWE CELE. I CZEKALIŚMY NA LEPSZE CZASY. TERAZ, KIEDY WSZYSTKO POWOLI WRACA DO NORMY, JESTEŚMY GOTOWI, BY WRÓCIĆ DO GRY.”

Teraz można być gotowym w każdych warunkach – dzięki technologiom, które wspierają Cię w każdą pogodę. Innowacyjne materiały i intuicyjny design dodają pewności siebie podczas treningu i nie tylko. Deszcz, chłód, wiatr, słońce... Nic Cię nie zatrzyma!

WAŻNE TO, CO MYŚLISZ

Możliwe rzeczy, które sobie wymyślasz, są naprawdę możliwe. Dzięki takiemu myśleniu lekkoatleta Jeff Henderson dobrze czuje się na topie.

„KIEDY JESTEŚ NA TOPIE, TO MUSISZ CZUĆ TĘ SWOBODĘ I LUZ. MI W TYM POMAGA ADIDAS HEAT.RDY.”

JEFF HENDERSON