alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

odzież rowerowa męska

 
[60]
Image of male cyclist in the new COLD.RDY adidas Cycling collection
Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda na rower, jest tylko zły strój. COLD.RDY zapewni Ci ciepło, więc możesz ruszać w trasę kiedy tylko chcesz. Ubierz się, wepnij buty i w drogę.
1 / 2
Strona:z 2

Męska odzież na rower

Czy Tobie również zależy na niezwykle wysokich standardach w każdej sytuacji? Wiemy, że szczegóły są kluczowe. W naszych męskich ubraniach zachowasz nienaganny styl bez potrzeby poświęcenia dynamiki. Jeśli chodzi o naszą pasję, czyli kolarstwo, wszyscy staramy się, jak tylko możemy. Cokolwiek sobie postanowisz, Twoje ubranie pozwoli Ci utrzymać wygodę i skoncentrować się na osiąganiu celu. Nasze kolekcje zawierają rozmaite style, dopasowane do Twoich potrzeb. Odzież adidas zawsze gwarantuje wygodę i świetny wygląd. Ta męska wysokiej jakości odzież na rower to wszystko, czego potrzebujesz.

Twórz własne zasady – męska odzież adidas na rower

Nasza odzież jest tworzona z poliestru, z nylonu oraz z materiałów z recyklingu. Rozwiązaniem problemu plastikowych odpadów jest innowacja. Dlatego wykorzystujemy plastik z recyklingu jako materiał w procesie tworzenia naszych produktów.

Nosząc nasze kolekcje, będziesz gwiazdą w każdej sytuacji

Nasza odzież z kolekcji Performance, TERREX oraz Five Ten gwarantuje zawsze modny styl. Funkcjonalny design gwarantuje niezawodną skuteczność niezależnie od warunków. Oto adidas Terrex. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia.

Nasze technologie, takie jak FORMOTION czy TECHFIT, poddajemy testom w trudnych warunkach. Odprowadzanie wilgoci zapobiegające wychłodzeniu i miłe ciepło dla mocno zmęczonych mięśni dzięki technologiom: AEROREADY, CLIMAPROOF czy COLD.RDY. Znajdziesz tu też odzieżę kolekcji Clima, RDY czy PrimeBlue. Mamy odzież w wielu opcjach takich jak: różowy, fioletowy, biały.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Trenuj i baw się w naszych męskich produktach. Sportowcy wiedzą, jak mocno podejmowane decyzje wpływają na późniejsze zwycięstwa lub porażki. Pozwól, aby nasze produkty Cię zainspirowały dla mężczyzn i zapewnij sobie najlepsze możliwe wsparcie w spełnianiu swoich celów. Zaprezentuj swój osobisty styl, wypróbuj męską odzież na rower adidas.