alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

kurtki rowerowe męskie

 
[8]

Męskie kurtki na rower

Nie pozwól zepsuć sobie planów. Męskie ubrania adidas dają się łatwo dopasować do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje zadania z wygodą i energią. Jak walczysz ze okresami braku motywacji? Jeżeli Twoim sportem jest kolarstwo, to wiesz, że największym wyzwaniem jesteśmy my sami! Nasze ubrania są elastyczne i pozwalają na pełen zakres ruchów, żeby nic nie stanęło Ci na przeszkodzie podczas praktykowania swojego ulubionego sportu. Kurtki adidas są odpowiednio dopasowaną oraz konieczną częścią Twojej garderoby. Męskie kurtki na rower od adidas w pełni pasują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – męskie kurtki na rower

Zaawansowane technologie, jak CLIMAPROOF czy RAIN.RDY, są podstawą naszych utrzymujących temperaturę materiałów. Pomogą Ci w treningu i dzięki przewiewności zapewnią, że nie ostygniesz podczas wymagających ćwiczeń. Mamy w ofercie kurtki w wielu kolorach: niebieskim i szarym.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy męskie produkty adidas. Jako autentyczni sportowcy wiemy, że okres między zawodami jest tak samo ważny, co sama rywalizacja. Nasza kolekcja dla mężczyzn zachowuje najwyższe standardy jakości, żeby ze stylem korzystać z niej zarówno podczas ćwiczeń, jak i poza nimi. Męskie kurtki na rower od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.