adidas

Dzieci • Originals

417 produktów
1 / 9
Strona:z 9

adidas Originals dla dzieci

adidas Originals to klasyka obuwia adidas. Swój niepowtarzalny oldschoolowy styl zawdzięczają odniesieniom do stylu, pojawiającego się w modzie między latami 40. a 80. Marka ta oferuje kilka kolekcji obuwia, jak choćby ikony miejskiego stylu –Superstars czy Gazelle - stworzone do biegania. adidas Originals dla dzieci to przede wszystkim wygodne, lekkie i modne obuwie zarówno na co dzień, jak i na czas ćwiczeń. Jeśli poszukujesz obuwia, które sprawdzi się podczas codziennej aktywności na placu zabaw, będzie zapewniało komfort w szkole lub wesprze młodego biegacza w realizowaniu swojej pasji, na pewno znajdziesz idealne buty marki adidas Originals.

Wygoda i bezpieczeństwo

Buty sportowe adidas Originals charakteryzują się przede wszystkich doskonałą amortyzacją dzięki zastosowaniu podeszwy z pianki EVA, co przekłada się na komfort chodzenia. Materiał ten posiada również bardzo dobre właściwości izolujące oraz ochronne. Wykorzystanie pianki sprawia, że buty są lekkie, elastyczne i miękkie. Wygodna i wytrzymała cholewka z rozciągliwego, przyjemnego materiału dostosowuje się do stopy, a wraz z dopasowanym zapiętkiem stabilizuje ją niezależnie od rodzaju podłoża. Zastosowane materiały powodują, że buty w naturalny sposób dopasowują się do ruchów stopy, nie ograniczają jej, a jednocześnie zabezpieczają, nie wstrzymując odpowiedniej wentylacji.

Buty dla młodszych i starszych dzieci

Dzieci zasługują, by odkrywać świat i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i wygody. Małe stópki wymagają szczególnej opieki, dlatego właśnie adidas Originals zapewnia odpowiednio wyprofilowane, lekkie i elastyczne obuwie sportowe dla każdego dziecka. Począwszy od butów dla dzieci, które dopiero stawiają swoje pierwsze krotki aż po nastolatków, którzy rozpoczynają przygodę z bieganiem. adidas Originals sprawdzą się w każdej sytuacji. Rozmaite wzory i kolory oraz różnego rodzaju dodatki i aplikacje sprawią, że twoje dziecko pokocha adidas Originals. Jednak o to, co najważniejsze, czyli wygodę i bezpieczeństwo twojego dziecka, zadbają zastosowane technologie oraz krój i forma obuwia. adidas Originals zapewniają wszystko, czego potrzebuje dziecko, gdy stawia pierwsze kroki, ale również wtedy, gdy zaczyna już swoją sportową przygodę.