alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dresy chłopięce

 
[337]
Cena
51 zł - 379 zł
51379
1 / 8
Strona:z 8

Dresy chłopięce – sportowy kompan twojego dziecka

Dzieci to wielka energia. Trudno zatrzymać je w miejscu, są w ciągłym ruchu. Biegają, skaczą, odkrywają otoczenie. Twój syn jest właśnie taki? Z myślą o nim i podobnych mu chłopcach projektujemy dresy chłopięce. To świetne ubranie dla aktywnych dzieci – przydaje się, gdy chcecie rodzinnie ruszyć za miasto, ale również w domu, w szkole na zajęciach w-f i podczas sportowych zajęć pozalekcyjnych. W dresach chłopięcych adidas doskonale uprawia się sport i równie dobrze odpoczywa, ponieważ projektujemy je z uwzględnieniem potrzeb młodego aktywnego człowieka i ergonomii. Bluzy mają ściągacze przy rękawach i u dołu, by wszystko trzymało się dobrze na swoim miejscu pomimo energicznych ruchów. Kaptury zapewniają ochronę głowy przed wiatrem i wilgocią, a praktyczny sznurek do regulacji pozwala dopasować kaptur do własnych potrzeb. Podobnie spodnie dresowe – również mają elastyczną talię ze sznurkiem do regulacji i wygodne ściągacze przy nogawkach. W innych modelach dresów dla chłopców zastosowaliśmy zamki – dzięki nim twoja pociecha może włożyć i ściągnąć spodnie, nie zdejmując butów. Od najmłodszych lat w stylowym dresie adidas? To możliwe!

Naucz dziecko kochać sport i planetę

Mówią, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Wykorzystaj pierwsze lata życia swojej pociechy, by wpoić jej dobre zasady i zachęcić do aktywności fizycznej. Zacznijcie od wspólnych ćwiczeń, biegów i gier na wolnym powietrzu. Gdy dziecko podrośnie, będzie wiedziało, że ruch to zdrowie i dobre samopoczucie. W dresach chłopięcych ruch jest jeszcze przyjemniejszy, bo są wykonane z odpowiednich materiałów, które sprzyjają wysiłkowi i wygodzie. Niektóre modele szyjemy z miękkiej bawełny frotté. Miło otula ciało i jest bardzo komfortowa w noszeniu. Co dla nas ważne, została wyprodukowana z poszanowaniem środowiska naturalnego i we współpracy z Better Cotton Initiative – organizacją, która czuwa nad standardami uprawy bawełny. Inne dresy dla chłopców są wykonane z materiałów poliestrowych albo zawierają dodatek takich włókien, na przykład nasz innowacyjny materiał Primegreen. Jeśli problemy ochrony środowiska są dla ciebie istotne, dresy chłopięce projektowane z uwzględnieniem problemów ekologicznych powinny się znaleźć w szafie twojej pociechy. Funkcjonalność, wysoka jakość materiałów, odpowiedzialna produkcja i sportowy styl – wszystko to znajdziesz w dresach dla chłopców z legendarnym motywem 3-Stripes, z którego zna nas cały świat. Na który z nich padnie twój wybór?