alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Plecaki dla dzieci

 
[22]

Plecaki dla dzieci, które pomieszczą fantazję

Plecaki dla dzieci są niezbędnym elementem wyposażenia naszych pociech. Plecak przydaje się w wielu sytuacjach. Wycieczka rowerowa, wakacje, zajęcia sportowe, no i oczywiście szkoła. Jest kilka elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu plecaków dziecięcych. Przedstawiamy ci kolekcję, w której każdy plecak dla dzieci to przemyślana i funkcjonalna konstrukcja. Po pierwsze plecaki dla dzieci nie powinny być zbyt ciężkie. Wystarczy, że to, co w nim noszą swoje waży, szczególnie szkolne książki. Dlatego materiały, których użyliśmy, są lekkie, co nie oznacza jednak, że ucierpiała na tym ich wytrzymałość. Wszyscy wiemy, że rzucanie plecakami to rozrywka lubiana przez większość dzieci. Plecaki mają bardzo wygodne zamki błyskawiczne, dzięki czemu ich zamykanie i otwieranie jest szybkie i nie wymaga wysiłku. Oprócz pojemnych komór głównych plecaki wyposażone są w boczne kieszenie na bidony z wodą czy inne drobiazgi, które dzieciaki lubią mieć pod ręką. Do tego opracowaliśmy różne systemy pasków i ramiączek, dzięki czemu plecak można idealnie dopasować do sylwetki dziecka. Mając tak wygodny plecak, twoje dziecko będzie chętnie samo nosiło swoje rzeczy.

Wygląd, który cieszy oko

Dzieci, tak samo, jak dorośli, lubią otaczać się ładnymi rzeczami. Pamiętając o tym, postaraliśmy się, aby każdy plecak dziecięcy z naszej kolekcji miał atrakcyjny wygląd. Zastosowaliśmy wesołe i pozytywne dla oka barwienia i wzory. Niektóre plecaki wzbogaciliśmy grafiką nawiązującą do ulubionych bajek i filmów najmłodszych widzów. Nie zapomnieliśmy też o naszej firmowej grafice marki adidas, dlatego plecaki dla dzieci wzbogacone są o różne wersje naszego logo oraz motyw pasów 3-Stripes. Plecaki częściowo zbudowane są z materiałów, które udało się pozyskać w procesie recyklingu. Jest to istotna informacja dla rodziców, ale zachęcamy, aby podzielić się nią z dziećmi. Dzięki temu plecak może być wstępem do edukacji ekologicznej młodych ludzi. Wybierz razem ze swoimi dziećmi plecaki, które im sprawią radość, a tobie dadzą pewność, że twoje pociechy wyposażone są w wyrób najwyższej jakości.