alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

plecaki dzieci

 
[38]
adidas x Messi Backpack
Backpack
Classic Backpack
adidas x LEGO® Classic Backpack
Fun Trefoil Two-Way Backpack
Toploader Backpack
Power Backpack
Classic Backpack
adidas Originals x André Saraiva Backpack
ARKD3 Backpack
Camo Backpack
Power Backpack
Dance Backpack
adidas x Disney Minnie and Daisy Backpack
Adicolor Classic Backpack
Backpack
adidas Adventurer Toploader Backpack Small
adidas x Messi Backpack
Backpack
Adicolor Classic Backpack
Backpack
adidas x Classic LEGO® Backpack
Backpack
adidas x LEGO® VIDIYO™ Backpack
Adicolor Classic Backpack
Classic Backpack
adidas x Marvel Miles Morales Backpack
adidas x Mo Salah Backpack
Backpack
Backpack
Backpack
Toploader Backpack
Backpack

Dziecięce plecaki

Dobry sprzęt ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skupić się wyłącznie na swoich treningach. Dzieci i młodzi ludzie mają dużą pewność siebie i rozwijają swój własny styl. adidas pozwala im spełniać ich unikalne wizje od początku. Sport to Twój plan na dziś! Nasze plecaki mają przestrzeń na cały sprzęt na Twój trening. Posiadają pełno przegród i zamykanych kieszeni, dzięki czemu możesz ułożyć swoje rzeczy dokładnie tak, jak lubisz. Te dziecięce wysokiej jakości plecaki to wszystko, czego Ci potrzeba.

Marka z trzema paskami – adidas – dziecięce plecaki

Zobacz najmodniejsze, legendarne plecaki takich kolekcji jak między innymi Performance, Originals czy Athletics. Kolekcja Performance reprezentuje wyjątkowy poziom motywacji i osiągnięć. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych dziecięcych produktach. W kolorach zielonym, fioletowym, czarnym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie plecaki. Zaprezentuj swój wyjątkowy styl, wypróbuj dziecięce plecaki adidas.