alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

plecaki dzieci

 
[25]

Dziecięce plecaki

Dobry sprzęt ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skupić się wyłącznie na swoich treningach. Dzieci i młodzi ludzie mają dużą pewność siebie i rozwijają swój własny styl. adidas pozwala im spełniać ich unikalne wizje od początku. Sport to Twój plan na dziś! Nasze plecaki mają przestrzeń na cały sprzęt na Twój trening. Posiadają pełno przegród i zamykanych kieszeni, dzięki czemu możesz ułożyć swoje rzeczy dokładnie tak, jak lubisz. Te dziecięce wysokiej jakości plecaki to wszystko, czego Ci potrzeba.

Marka z trzema paskami – adidas – dziecięce plecaki

Zobacz najmodniejsze, legendarne plecaki takich kolekcji jak między innymi Performance, Originals czy Athletics. Kolekcja Performance reprezentuje wyjątkowy poziom motywacji i osiągnięć. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych dziecięcych produktach. W kolorach zielonym, fioletowym, czarnym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie plecaki. Zaprezentuj swój wyjątkowy styl, wypróbuj dziecięce plecaki adidas.