alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

płaszcze nieprzemakalne

 
[4]

Nieprzemakalne płaszcze

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Płaszcze od adidas zapewniają Ci optymalne warunki zarówno podczas weekendowego wypadu za miasto, jak i podczas krótkiego spaceru. Nasze nieprzemakalne płaszcze zawsze zapewniają świetny wygląd.

Dla kreatorów – adidas parki nieprzemakalne

Ciesz się przyrodą w każdy rodzaj pogody – w końcu chcesz podbić świat! Nawet w śniegu i deszczu wodoodporny materiał stworzony przez adidas gwarantuje ochronę i wygodę.

Znajdziesz tu też płaszcze kolekcji Clima, MyShelter czy RDY. Oferujemy płaszcze w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: fioletowy, szary, zielony.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Nieprzemakalne płaszcze od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia pobijać swoje rekordy.