alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

płaszcze nieprzemakalne

 
[22]

Nieprzemakalne płaszcze

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Płaszcze od adidas zapewniają Ci optymalne warunki zarówno podczas weekendowego wypadu za miasto, jak i podczas krótkiego spaceru. Nasze nieprzemakalne płaszcze zawsze zapewniają świetny wygląd.

Dla kreatorów – adidas parki nieprzemakalne

Ciesz się przyrodą w każdy rodzaj pogody – w końcu chcesz podbić świat! Nawet w śniegu i deszczu wodoodporny materiał stworzony przez adidas gwarantuje ochronę i wygodę.

Znajdziesz tu też płaszcze kolekcji Clima, MyShelter czy RDY. Oferujemy płaszcze w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: fioletowy, szary, zielony.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Nieprzemakalne płaszcze od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia pobijać swoje rekordy.