alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

lekka kurtka

 
[492]
1 / 11
Strona:z 11

Lekkie kurtki

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Nasze kurtki są dostępne w różnych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom i dać Ci sposobność osiągnięcia pełni indywidualnego potencjału. Te lekkie wysokiej jakości kurtki to wszystko, czego Ci potrzeba.

Marka z trzema paskami – adidas – lekkie kurtki

Zobacz najmodniejsze, mające status legendy kurtki takich kolekcji jak TERREX, Originals czy Performance.

Nasze kolekcje zachowują miejski styl, jednocześnie spełniając potrzeby sportowców

Zostań legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro. Kolekcja Performance powstała z myślą o sportowcach, którzy bardzo wiele od siebie wymagają i tworzą własne zasady w kontekście mody. Jest mroźno? Mocno wieje? Ścieżka jest wyboista? Żaden problem! Kolekcja adidas Terrex doskonale nadaje się do aktywności na wolnym powietrzu. Zapewni Ci ciepło i suchość podczas górskich przygód i zagwarantuje, że nie stracisz gruntu pod nogami! Bardzo ważne jest to, aby nosić lekkie ubrania i buty podczas treningów, bo nie chcesz, żeby cokolwiek Cię spowalniało. Znajdziesz tu też kurtki kolekcji Clima, Tiro czy adicolor. Zabiegamy o oceany bez plastiku, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. W kolekcji Parley wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Mamy kurtki w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: czarny, fioletowy, żółty. Lekkie kurtki od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia pobijać swoje rekordy.