alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

płaszcz przeciwdeszczowy męski

 
[12]

Męskie płaszcze

Pokolenie kreatorów to nowe, błyskotliwe pokolenie, które ustala własne zasady i wyraża swoją indywidualność przez styl i ubiór – nasze produkty reprezentują sportowy, wygodny design, idealny do spędzania wolnego czasu. Płaszcze: Z kolekcją adidas outdoor przekroczysz swoje granice i zrealizujesz swoje marzenia. Zarówno daleko poza miastem, jak i w miejskiej dżungli. Te męskie wysokiej jakości płaszcze to wszystko, czego Ci potrzeba.

Twórz własne zasady – adidas parki przeciwdeszczowe męskie

RDY, Clima czy MyShelter to nasze najbardziej uwielbiane płaszcze.

Wspieramy ducha sportu i kreatywności. Mężczyźni wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Bez względu na to, czy zależy Ci na stylu, czy osiągnięciach, nasze ubrania dla mężczyzn wesprą Cię w każdej sytuacji. W kolorach zielonym, szarym, czarnym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie płaszcze. Przyszłość rozpoczyna się teraz. Złap nasze męskie płaszcze adidas – to Twoja chwila.