alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

torba na deskorolkę

 
[1]

Torby

Akcesoria adidas to podstawa, na którą możesz liczyć, bez kompromisów w kwestii stylu czy funkcjonalności. Rozpoznawalny design adidas jest obecny we wszystkich naszych kolekcjach. W ten sposób staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość dzień w dzień. Dzisiaj w planach mamy sport! Nasze torby mają przestrzeń na cały sprzęt na Twój trening. Posiadają sporo przegród i zamykanych kieszeni, co pozwoli Ci ułożyć swój sprzęt tak, jak chcesz. Torby od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Stworzone dla kreatorów adidas – torby

Dla tych, którzy wykorzystują kreatywność do zmiany świata na lepsze – mamy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. W kolorach dla przykładu czarnym i wielokolorowym – oto dostępne dla Ciebie torby. Torby od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie podnosić poprzeczkę.