alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

kije hokejowe

 
[32]

Kije do hokej na lodzia

Akcesoria adidas to podstawa, na której możesz polegać w 100%, bez konieczności narażania stylu czy funkcjonalności. adidas zapewnia niesamowitą motywację do ruchu. Nawet jeżeli nie jesteś w drodze na sesję treningową, nasze akcesoria sprawią, że możesz spoglądać na życie ze sportowego punktu widzenia. Zapewnij sobie zawsze najlepsze wyposażenie, czyli kije adidas. Kije do hokej na lodzia od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – kije do hokej na lodzia

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Przyszłość zaczyna się teraz. Złap nasze kije do hokej na lodzia adidas – to Twoja chwila.