alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Dzieci · ZX

 
[34]

ZX

Nowe buty z linii ZX całkowicie zaskakują. Tu chodzi o nowy wymiar wygody, której może być więcej. Zaczynasz je czuć, zanim je jeszcze założysz. Po prostu je załóż i poczuj ZXience.

FEEL THE ZXIENCE

Więcej giętkości. Więcej energii. Więcej wygody. ZXience to pewnego rodzaju eksperyment, którego celem jest jeszcze większa satysfakcja. Trudno to zrozumieć. To można tylko poczuć.