alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

dresy piłkarskie chłopięce

 
[66]
1 / 2
Strona:z 2

Dresy dla chłopców do piłki nożnej

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Ubrania adidas dla chłopców bez problemu dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele ze swobodą i entuzjazmem. Tak podczas weekendowych zawodów, jak i z rówieśnikami na placu zabaw – będąc dzieckiem, wszędzie możemy dobrze się bawić! Sprzęt adidas wspiera dzieci i młodych ludzi od ich pierwszych sportowych kroków, aż do momentu osiągania życiowych rekordów. Ubrania z unikalnym logo adidas są głęboko zakorzenione w świecie sportu i mody miejskiej. Nasze dresy zawsze reprezentują niedościgły styl adidas. Dresy dla chłopców do piłki nożnej od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustalaj własne zasady – dresy adidas dla chłopców do piłki nożnej

Nasze dresy dostępne są w kolekcjach Tango, Tiro czy RDY.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Chłopcy wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie.

Kolejne pokolenie miłośników modnych butów już tu jest. Każdy, kto chce codziennie odkrywać coś nowego, potrzebują swobody ruchów podczas swoich aktywności. Nasze kolekcje dla chłopców są tego gwarancją! W kolorach czarnym, czerwonym, bordowym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie dresy. Dresy dla chłopców do piłki nożnej od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie podnosić poprzeczkę.