adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

adidas eqt support · buty adidas equipment

 
[37]

adidas EQT Support

A czy ty masz już swój equipment? Buty adidas Equipment dostarczą tyle wygody i komfortu, ile tylko możliwe, a to za sprawą technologii użytych w procesie tworzenia tego modelu. Dzięki cholewce Primeknit możesz biegać spokojnie – Twoja stopa będzie miała swobodę ruchu z powodu elastycznej natury cholewki, która przywodzi na myśl skarpetę, komfortowo otaczającą twoją stopę. Dodatkowo, cholewka adidas Primeknit w trosce o bezpieczeństwo zapewnia tak bardzo potrzebne wsparcie. Kolejną z wspaniałych technologii wykorzystanych w adidas EQT Support jest wkładka OrthoLite®, która skutecznie poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami. Ponadto, dzięki swojej strukturze i poliuretanowej, porowatej piance, z której jest stworzona, posiada właściwości pozwalające na pochłanianie wilgoci. Wkładka OrthoLite® jest przystosowana do prania w pralce, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się produktem i jego przydatnymi cechami. Co więcej, podczas biegu, buty adidas equipment pozwalają korzystać z rozwiązania, jakim jest Boost. Ta technologia, zaimplementowana w podeszwie buta adidas equipment, pomaga biegaczowi, pożytkując energię, która jest wytwarzana podczas lądowania buta na podłożu. Dzięki termoplastycznym kapsułkom z uretanu, energia ta jest wyzwalana, gdy przychodzi moment odbicia się buta od ziemi. Technologia Boost dodaje sprężystości i czyni właściciela adidas Equipment bardziej zwrotnym podczas aktywności fizycznej.

Styl retro tech plus odświeżone wykonanie

Niezależnie od tego, gdzie i po jakiej nawierzchni biegasz, oczekujesz od obuwia komfortu i wsparcia. Buty adidas Equipment są odpowiedzią na różnego rodzaju pragnienia biegaczy: posiadają rewelacyjną podeszwę, która nada się na twarde nawierzchnie i dostarczy amortyzacji, wygodna budowa pozwoli też na długie sesje biegania zapewniając stopom asekurację. 3-Stripes obecne na boku podeszwy podkreślają przynależność adidas EQT Support do serii Equipment, a także nawiązują do stylu retro z lat 90-tych.

Do biegania i na wypad na miasto

Buty adidias EQT Support będą świetnym wyborem nie tylko do biegania, ale także do wyjść na miasto. Wiele argumentów przemawia za użyciem adidas Equipment do treningu i posiadają one dużą ilość walorów, które pomogą biegaczom w przebieżkach. Obuwie adidas Equipment nada się również idealnie nie tylko na trening, ale i na miasto. Dzięki stylowemu wykończeniu z użyciem nowoczesnych materiałów, ale także duszy lat 90-tych można powiedzieć, że są to buty oryginalne i ich przeznaczenie zależy tylko od wyobraźni właściciela.