alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Mini spódniczki

 
[24]

Postaw na maksimum stylu z mini spódniczką

Mini spódniczka to od lat jeden z największych atrybutów kobiecej garderoby. Pięknie podkreśla sylwetkę i sprawia, że czujesz się bardzo kobieco. Jest to też bardzo prosty sposób na maksymalną wygodę, szczególnie w ciepłe dni. Mini spódniczka to nieodłączny element ubioru przy uprawianiu wielu dyscyplin sportu. Jeśli wybierasz się do klubu golfowego lub jesteś umówiona na mecz tenisa, to na pewno spódniczka mini będzie jednym z podstawowych elementów twojego stroju, jeśli tylko pogoda na to pozwoli. Pamiętając, w jakich sytuacjach będzie ci służyć krótka spódniczka, zwróciliśmy dużą uwagę na krój oraz na materiały, z których została uszyta. W tej kolekcji znajdziesz kilka krojów, które różnią się od siebie szczegółami i wykończeniami, ale każdy model ma konstrukcję zapewniającą ci nieograniczone ruchy na polu golfowym czy na korcie. Dzięki temu będziesz mogła skupić się na grze w stu procentach. Natomiast materiały, które wybraliśmy do uszycia mini spódniczek adidas, są elastyczne, miękkie i przyjemne w dotyku. To wszystko sprawia, że spódniczki są idealnym i profesjonalnym elementem sportowej, kobiecej garderoby.

Te krótkie spódniczki sprawdzą się także poza kortem

Spódniczki mini adidas mają zdecydowanie sportowy styl, ale nie oznacza to, że nie możesz ich nosić też na co dzień. Wszystkie ich zalety, o których wspomnieliśmy w kontekście uprawiania sportu, docenisz też w codziennym funkcjonowaniu. Szczególnie jeśli wybierzesz modele, nad którymi pracowały projektantki londyńskiego HER Studio London. Dzięki ich pracy otrzymaliśmy efekt, który fenomenalnie sprawdzi się jako przyciągający wzrok element miejskiego stylu. Nie sposób też nie wspomnieć o kwestii ekologii, która jest obecna w tej kolekcji. Mianowicie część z materiałów, które wykorzystaliśmy w pracy nad tą kolekcją, uzyskaliśmy w procesie recyklingu, zmniejszając przez to emisję odpadów do środowiska naturalnego. Z kolei materiał Primeblue obecny w kilku modelach wytworzony jest częściowo z plastiku Parley. Jest to plastik uzyskiwany z przetwarzania plastikowych odpadów, które zanieczyszczały plaże i wybrzeża i zostały zebrane, zanim trafiły do mórz i oceanów. Jak widzisz, za krótką spódniczką kryje się długa historia.