alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

różowa nerka

 
[1]

Nerki

Odpowiedni sprzęt ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skupić się wyłącznie na swoich celach. Niepowtarzalny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć wyjątkowość i pewność siebie dzień w dzień. Co masz dziś w planach? Wszystko, co potrzebujesz mocny trening, weekendowy wyjazd czy kolejne zawody, bez problemu zmieści się do nerki adidas. Nerki od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – nerki

W kolorach różowym, żółtym, pomarańczowym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie nerki.

Wspieramy ducha sportu i kreatywności. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Nerki od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia podnosić poprzeczkę.