alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

Dzieci · UltraBoost

 
[3]

Buty adidas Ultraboost dziecięce — w trosce o stopy Twojej pociechy

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że delikatne dziecięce stopy są w szczególności narażone na urazy. Odpowiednie obuwie to podstawa prawidłowego rozwoju stóp i należy pamiętać, że ma to bezpośredni wpływ na zdrowie stawów w nogach dziecka. Buty adidas Ultraboost 21 dziecięce to bez wątpienia najlepszy wybór dla każdego małego odkrywcy. Słowo klucz to amortyzacja — pochłanianie wstrząsów to w przypadku dzieci kwestia nadrzędna, bo przecież ich podskoki, szybkie zwroty i niekończąca się bieganina sprawiają, że na stopy wywierany jest ogromny nacisk. Często można usłyszeć, że buty adidas Ultraboost 21 dziecięce są przeznaczone do biegania — owszem, to prawda, ale nie tylko.

Coś dla najmłodszych sportowców i małych mistrzów stylu

Oprócz innowacyjnych technologii stojących na straży komfortu i bezpieczeństwa Twojego dziecka, buty adidas Ultraboost dziecięce mogą poszczycić się czymś jeszcze — świetnym designem. To równie ważne, jak wysoka funkcjonalność, bo dodaje dziecku pewności siebie i pozwala odważniej stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Kultowe trzy paski stanowią most łączący podeszwę z systemem sznurowania — to nie tylko świetny element ozdobny, ale też rozwiązanie pozwalające ustabilizować stopę dziecka. Podeszwa Boost sprawia uczucie chodzenia po chmurach, jednocześnie zapewniając zwrot energii z każdym krokiem. W efekcie buty adidas Ultraboost dla dzieci sprawiają, że Twój szkrab ma więcej sił do zabawy w parku lub rywalizacji podczas zawodów czy też na treningu.

Nowoczesna technologia, postępowe podejście

Wybierając buty adidas Ultraboost dziecięce wspierasz zrównoważony rozwój i wykazujesz się troską o naturalne środowisko. Jak? Otóż buty Ultraboost zostały wykonane z Parley Ocean Plastic, czyli plastikowych odpadów zebranych na plażach, nim zanieczyściły nasze bezcenne oceany. W ten sposób dajesz dziecku doskonały przykład i od najmłodszych lat zaszczepiasz w nim miłość do naszego delikatnego ekosystemu. Odpowiednie wzorce to konieczność, jeśli chcemy, aby młode pokolenie poważnie i odpowiedzialnie podchodziło do kwestii ochrony środowiska. Postaw na dziecięce buty adidas Ultraboost i zadbaj o lepsze jutro dla Twojego dziecka oraz naszej planety.