alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dzieci · UltraBoost

 
[15]
Cena
379 zł - 679 zł
379679
Ultraboost 21 Shoes CzerńUltraboost 21 Shoes Czerń

Ultraboost 21 Shoes

Dziecięce Bieganie

Ultraboost 5.0 DNA Shoes NiebieskiUltraboost 5.0 DNA Shoes Niebieski

Ultraboost 5.0 DNA Shoes

Dziecięce Bieganie

Buty adidas Ultraboost dziecięce — w trosce o stopy Twojej pociechy

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że delikatne dziecięce stopy są w szczególności narażone na urazy. Odpowiednie obuwie to podstawa prawidłowego rozwoju stóp i należy pamiętać, że ma to bezpośredni wpływ na zdrowie stawów w nogach dziecka. Buty adidas Ultraboost 21 dziecięce to bez wątpienia najlepszy wybór dla każdego małego odkrywcy. Słowo klucz to amortyzacja — pochłanianie wstrząsów to w przypadku dzieci kwestia nadrzędna, bo przecież ich podskoki, szybkie zwroty i niekończąca się bieganina sprawiają, że na stopy wywierany jest ogromny nacisk. Często można usłyszeć, że buty adidas Ultraboost 21 dziecięce są przeznaczone do biegania — owszem, to prawda, ale nie tylko.

Coś dla najmłodszych sportowców i małych mistrzów stylu

Oprócz innowacyjnych technologii stojących na straży komfortu i bezpieczeństwa Twojego dziecka, buty adidas Ultraboost dziecięce mogą poszczycić się czymś jeszcze — świetnym designem. To równie ważne, jak wysoka funkcjonalność, bo dodaje dziecku pewności siebie i pozwala odważniej stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Kultowe trzy paski stanowią most łączący podeszwę z systemem sznurowania — to nie tylko świetny element ozdobny, ale też rozwiązanie pozwalające ustabilizować stopę dziecka. Podeszwa Boost sprawia uczucie chodzenia po chmurach, jednocześnie zapewniając zwrot energii z każdym krokiem. W efekcie buty adidas Ultraboost dla dzieci sprawiają, że Twój szkrab ma więcej sił do zabawy w parku lub rywalizacji podczas zawodów czy też na treningu.

Nowoczesna technologia, postępowe podejście

Wybierając buty adidas Ultraboost dziecięce wspierasz zrównoważony rozwój i wykazujesz się troską o naturalne środowisko. Jak? Otóż buty Ultraboost zostały wykonane z Parley Ocean Plastic, czyli plastikowych odpadów zebranych na plażach, nim zanieczyściły nasze bezcenne oceany. W ten sposób dajesz dziecku doskonały przykład i od najmłodszych lat zaszczepiasz w nim miłość do naszego delikatnego ekosystemu. Odpowiednie wzorce to konieczność, jeśli chcemy, aby młode pokolenie poważnie i odpowiedzialnie podchodziło do kwestii ochrony środowiska. Postaw na dziecięce buty adidas Ultraboost i zadbaj o lepsze jutro dla Twojego dziecka oraz naszej planety.