alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

strój do biegania dla dzieci

 
[6]

Dziecięce stroje do biegania

Odpowiedni ekwipunek ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skoncentrować się wyłącznie na swoich treningach. Dzieci i młodzież mają własne zdanie i rozwijają swój niepowtarzalny styl. adidas pozwala im spełniać ich unikalne wizje od początku. Nasze stroje są dostępne w różnych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci możliwość zdobycia pełni osobistego potencjału. Dziecięce stroje do biegania od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – dziecięce stroje do biegania

Technologie takie jak TECHFIT gwarantują gotowość na każdą możliwą sytuację. Odprowadzanie wilgoci zapobiegające wychłodzeniu i błogie ciepło dla Twoich zmęczonych mięśni dzięki technologiom: CLIMACOOL, CLIMACHILL czy AEROREADY.

Mamy w ofercie stroje tworzone z poliestru z recyklingu oraz z materiałów z recyklingu. Clima, DESIGNED4TRAINING czy RDY to nasze najbardziej uwielbiane stroje.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – mamy dziecięce produkty adidas. Mamy w ofercie stroje w wielu kolorach: czarnym i białym. Pokaż wszystkim swój osobisty styl, wypróbuj dziecięce stroje do biegania adidas.