alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

szary top

 
[17]

Szare topy

Z ubraniami w oryginalnym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustala zasady. Nasze topy są dostępne w wielu ciekawych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom i dać Ci sposobność osiągnięcia pełni osobistego potencjału. Te szare wysokiej jakości topy to wszystko, czego potrzebujesz.

Ustanawiaj własne zasady – szare topy adidas

Nieważne, czy wybierzesz modele Performance, Athletics czy adidas by Stella McCartney, topy adidas gwarantują, że zrobisz świetne wrażenie nie jedynie podczas treningu, ale już w drodze na siłownię. Kolekcja Performance PrimeBlue, DESIGNED4TRAINING czy Pulseboost to nasze najbardziej uwielbiane topy. Ochrona planety jest dla nas priorytetem. Dlatego stworzyliśmy Parley. W produkcji tej kolekcji korzystamy z plastiku zebranego na plażach i wybrzeżach. W ten sposób kolekcja Parley łączy ochronę środowiska z najlepszymi technologiami.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Szare topy od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia przekraczać swoje granice.