alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

niebieskie bikini

 
[5]
styl
Właściwości
Cena
119 zł - 199 zł
119199
Graphic Bikini NiebieskiGraphic Bikini Niebieski

Graphic Bikini

Damskie Pływanie

Aaron Kai Primeblue Bikini NiebieskiAaron Kai Primeblue Bikini Niebieski

Aaron Kai Primeblue Bikini

Dziewczęta Pływanie

Niebieskie bikini

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Ubrania adidas bez problemu dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele z wygodą i energią. Do rekreacji oraz ćwiczeń – bikini są funkcjonalne i stylowe. Nasze bikini, stworzone z materiałów, które dopasowują się do Twoich ruchów, zapewniają pełną wygodę i umożliwiają swobodne poruszanie się w wodzie i poza nią. Niebieskie bikini od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – niebieskie bikini

AMPHI, PrimeBlue czy Parley to nasze najbardziej uwielbiane bikini. Zabiegamy o oceany bez plastiku, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. W kolekcji Parley wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach. Niebieskie bikini od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie ustanawiać nowe osobiste rekordy.