alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

sprzęt hokejowy

 
[37]

Sprzęty hokejowe

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wymagane wsparcie. Charakterystyczny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość każdego dnia. Zagwarantuj sobie zawsze najlepszy ekwipunek, czyli sprzęty hokejowe adidas. Sprzęty hokejowe od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustanawiaj własne zasady – sprzęty hokejowe adidas

Zobacz najmodniejsze, legendarne sprzęty hokejowe takich kolekcji jak Performance, Athletics czy TERREX.

Kolekcje adidas – klasyczny sportowy styl na miasto i na trening

Kolekcja Performance Pogoda nie sprzyja? Jest wietrznie? Droga jest wyboista? Nie przejmuj się! Kolekcja adidas Terrex jest stworzona do aktywności na wolnym powietrzu. Zapewni Ci ciepło i suchość podczas górskich wycieczek i zagwarantuje, że nie stracisz gruntu pod nogami!

Nasze sprzęty hokejowe są produkowane z poliestru, z poliestru z recyklingu oraz z materiałów z recyklingu. Essentials to nasze najpopularniejsze sprzęty hokejowe.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W kolorach pomarańczowym, różowym, białym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie sprzęty hokejowe. Sprzęty hokejowe od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.