alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

sprzęt hokejowy

 
[44]

Sprzęty hokejowe

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wymagane wsparcie. Charakterystyczny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość każdego dnia. Zagwarantuj sobie zawsze najlepszy ekwipunek, czyli sprzęty hokejowe adidas. Sprzęty hokejowe od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustanawiaj własne zasady – sprzęty hokejowe adidas

Zobacz najmodniejsze, legendarne sprzęty hokejowe takich kolekcji jak Performance, Athletics czy TERREX.

Kolekcje adidas – klasyczny sportowy styl na miasto i na trening

Kolekcja Performance Pogoda nie sprzyja? Jest wietrznie? Droga jest wyboista? Nie przejmuj się! Kolekcja adidas Terrex jest stworzona do aktywności na wolnym powietrzu. Zapewni Ci ciepło i suchość podczas górskich wycieczek i zagwarantuje, że nie stracisz gruntu pod nogami!

Nasze sprzęty hokejowe są produkowane z poliestru, z poliestru z recyklingu oraz z materiałów z recyklingu. Essentials to nasze najpopularniejsze sprzęty hokejowe.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W kolorach pomarańczowym, różowym, białym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie sprzęty hokejowe. Sprzęty hokejowe od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.