alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

buty do hokeja na trawie

 
[4]

Buty

Dobry styl na treningu i w czasie wolnym zagwarantują Ci buty adidas. Buty adidas imponują nie tylko świetnym wyglądem, ale też najwyższym poziomem w kwestii wygody. Twoje buty mają znaczenie – dają Ci możliwość wyrażenia siebie. Technologie i zaawansowane materiały stworzone przez adidas są stworzone po to, aby Cię wspierać. Te wysokiej jakości buty to wszystko, czego Ci potrzeba.

Marka z trzema paskami – adidas – buty

Podeszwa środkowa BOOST gwarantuje maksymalną energię z każdym Twoim krokiem oraz najbardziej sprężystą amortyzację, jaką zaprojektowaliśmy. Podeszwa środkowa BOUNCE jest elastyczna i pochłania wstrząsy, co pozwoli Ci dać z siebie wszystko. Im więcej z siebie dajesz, tym więcej do Ciebie wraca! Nasze buty dostępne są w kolekcjach UltraBoost czy adipower. W butach liczy się nie jedynie styl. W końcu nosimy je każdego dnia. Z tej przyczyny taką wagę w butach adidas przykładamy do połączenia wyglądu z wygodą. Mamy w ofercie buty w wielu opcjach takich jak: bordowy, czarny, pomarańczowy.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Trenuj i baw się w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Przyszłość rozpoczyna się teraz. Spraw sobie buty adidas – nadszedł Twój czas.