alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Akcesoria tenisowe

 
[44]
Poznaj naszą kolekcję akcesoriów tenisowych, której szeroki zakres sprawi, że na pewno znajdziesz tu produkty, jakich akurat potrzebujesz. Ciesz się modnym stylem i najwyższą jakością wykonania. Ciesz się grą w tenisa z użyciem świetnych akcesoriów!
METALBONE 3.3 CzerńMETALBONE 3.3 Czerń
Add to wishlist

METALBONE 3.3

Tenis

adipower W Team Czerńadipower W Team Czerń
Add to wishlist

adipower W Team

Tenis

METALBONE HRD + CzerńMETALBONE HRD + Czerń
Add to wishlist

METALBONE HRD +

Tenis

adipower Team Czerńadipower Team Czerń
Add to wishlist

adipower Team

Tenis

adidas Rx 1000 Szaryadidas Rx 1000 Szary
Add to wishlist

adidas Rx 1000

Tenis

adipower 3.2 Czerńadipower 3.2 Czerń
Add to wishlist

adipower 3.2

Tenis

CROSS IT LIGHT CzerńCROSS IT LIGHT Czerń
Add to wishlist

CROSS IT LIGHT

Tenis

RX SERIES LIME CzerńRX SERIES LIME Czerń
Add to wishlist

RX SERIES LIME

Tenis

RX SERIES LIGHT CzerńRX SERIES LIGHT Czerń
Add to wishlist

RX SERIES LIGHT

Tenis

ADIPOWER CTRL 3.3 CzerńADIPOWER CTRL 3.3 Czerń
Add to wishlist

ADIPOWER CTRL 3.3

Tenis

Akcesoria tenisowe, które zachwycają wysoką jakością

Odpowiednie wyposażenie sportowe to kluczowy element w prawidłowym rozwoju sportowym, niezależnie od rodzaju uprawianej dyscypliny. Tak samo jest też w przypadku tenisa – produkty służące do gry powinny być najwyższej klasy. Akcesoria tenisowe adidas to efekt wielu lat doświadczeń w zaopatrywaniu sportowców oraz miłośników sportu w produkty, które spełniają wszelkie pokładane w nich zadania. adidas używa najlepszej jakości materiałów, które zapewniają trwałość, ale także lekkość i wygodę w użytkowaniu. Z tej klasy akcesoriami tenisowymi gra może być źródłem jeszcze większej przyjemności. Pozwoli to też Tobie skupić się w stu procentach na pracy nad własnym rozwojem.

Produkty do tenisa powinny być też atrakcyjne wizualnie

Tenis to jedna z tych dyscyplin sportu, w których wygląd podczas gry naprawdę bardzo się liczy. Dlatego wielu zawodników i amatorów tenisa zwraca uwagę na to, aby każdy szczegół ich tenisowego wyposażenia prezentował się bardzo dobrze. Produkty do tenisa, które tutaj widzisz, to nie tylko funkcjonalność, ale także efekt pracy, której celem jest stworzenie akcesoriów o atrakcyjnym wyglądzie. Czapeczki z daszkiem, torby tenisowe i inne produkty z tej kolekcji prezentują się świetnie dzięki ciekawej kolorystyce, a także użyciu charakterystycznych dla marki adidas elementów graficznych – logo firmy czy pasów 3-Stripes. W tej kolekcji sportowy duch spotyka się z duchem mody w najlepszym wydaniu.

Poszczególne akcesoria tenisowe idealnie do siebie pasują

Kiedy wchodzisz na kort, lubisz zapewne, kiedy poszczególne elementy Twojego tenisowego outfitu pasują do siebie. Możesz uzyskać ten efekt dzięki akcesoriom tenisowym marki adidas. Wiele części tej kolekcji stanowi spójny stylistycznie zestaw, dzięki czemu możesz dopasować poszczególne produkty tak, aby pasowały do siebie pod kątem kolorystyki i stylu. Robiąc zakupy, postaraj się zatem spojrzeć na swój outfit bardziej przekrojowo i już w trakcie wybierania produktów skomponuj z nich spójną całość.