alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • WYPRZEDAŻ
Twój koszyk jest pusty

Buty i kolce lekkoatletyczne

 
[36]

KOLCE LEKKOATLETYCZNE ADIDAS — ZOSTAW KONKURENCJĘ W TYLE

Im krótszy dystans biegu, tym mniej miejsca na błąd. Kolce lekkoatletyczne adidas powstały z myślą o każdym wariancie stadionowych zmagań na bieżni — znajdziesz tutaj buty do biegania na 60 i 100 m, ale nie zabrakło też obuwia do pokonywania dłuższych dystansów, takich jak 400 i 1000 m, a nawet 5 kilometrów. Buty lekkoatletyczne do biegania z kolekcji adidas to nie tylko doskonała przyczepność, ale też niepowtarzalny komfort i dynamika kroku dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii.

ZDOMINUJ BIEŻNIĘ W KOLCACH DO BIEGANIA ADIDAS

Bieganie na krótkie dystanse nie wybacza błędów i słabego przygotowania, a tym bardziej niewłaściwego wyposażenia. Kolce sprinterskie adidas to niezawodny towarzysz podczas biegów krótkodystansowych. Syntetyczna podeszwa zewnętrzna z kolcami bezbłędnie przenosi Twoją energię na tor. Jednocześnie amortyzacja Lightstrike Pro w butach lekkoatletycznych nie tylko pochłaniania wstrząsy, ale dodaje też sprężystości na każdym kroku. Jeżeli chcesz osiągnąć dobry czas, Twoje kolce do biegania muszą być lekkie i dynamiczne. Właśnie dlatego zastosowaliśmy syntetyczną cholewkę, na przykład Celermesh, i zadbaliśmy, aby kolce lekkoatletyczne adidas z wewnętrzną skarpetą jeszcze dokładniej opinały stopę, zapobiegając jej przesuwaniu się w bucie. Na krótkim dystansie oznacza to lepszy czas, a na dłuższym — komfortowy bieg bez bolesnych otarć. Kolce biegowe stanowią też nieocenione wsparcie na wirażach, podczas dynamicznych finiszów i kiedy musisz się mocno wybić.

JAK WYBRAĆ BUTY LEKKOATLETYCZNE DO BIEGANIA?

Przede wszystkim dobierz je pod kątem pokonywanego dystansu: kolce do biegania na najkrótszych dystansach cechują się większą sztywnością, aby zapewnić jak najlepsze odbicie. Z kolei modele do biegania na dłuższych dystansach, takich jak 1000 m lub 5 km są bardziej elastyczne i lepiej amortyzują piętę. Kompromis stanowią buty do biegania na średnich dystansach, bo mają najlepszy stosunek sztywności do amortyzacji. I pamiętaj, że tutaj znajdziesz kolce lekkoatletyczne adidas do przeróżnych dyscyplin sportu, takich jak skok wzwyż, pchnięcie kulą, a nawet rzut oszczepem.