alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Ocieplana kurtka puchowa

 
[157]
1 / 4
Strona:z 4

Ocieplana kurtka puchowa adidas, czyli odzież odporna na zamiany pogody

Są rzeczy, które nie poczekają. Czasem trzeba stawić czoła pogodzie, która rządzi się swoimi prawami i drwi z ludzkiego kalendarza. Ocieplana kurtka puchowa adidas to rozwiązanie, dzięki któremu kaprysy pogody pozostaną bez wpływu na twój komfort i samopoczucie. Zimno, wiatr i deszcz nie zachęcają do wyjścia z domu, chyba że jesteś odpowiednio przygotowany. Bez czego się nie obejdzie? Suwak na całej długości kurtki, a dla wymagających nawet taki w dwie strony. Stawiany kołnierz, regulowany kaptur, łatwo dające się dopasować mankiety. To wszystko sprawia, że ocieplana kurtka puchowa adidas zamienia się w prawdziwą zbroję przeciwko złej pogodzie. Szeroki wybór modeli został dostosowany do wymagań najbardziej wybrednych osób. Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na suwaki pozwolą ochronić cenne przedmioty przed wodą. Dzięki regulacjom wmontowanym w dół ocieplanej kurtki puchowej adidas możesz śmiać się z wiatru. Sucho, ciepło i komfortowo. Takie właśnie odczucia zapewnia ocieplana kurtka puchowa adidas.

Materiał, który chcesz nosić nie tylko ze względu na siebie

W przypadku kurtek, które mają stawić czoła najgorszej nawet pogodzie, materiał ma kluczowe znaczenie. adidas podchodzi do sprawy poważnie, troszcząc się zarówno o ciebie, jak i o planetę. Kurtki adidas są wodoodporne i wiatroszczelne, żeby było ci sucho i przyjemnie. Do tego są wykonywane z poliestru, który powstaje z poddawanego recyklingowi plastiku – wszystko po to, aby chronić Matkę Ziemię przed zgubnym wpływem nas samych. Znajdź modele oznaczone hasłem Primegreen – to wysokiej jakości materiał, który pochodzi wyłącznie z surowców odzyskanych. Pokaż, że zależy ci na Ziemi i wyraź to, wybierając ocieplaną kurtkę puchową adidas z materiału Primegreen. Każda decyzja konsumencka ma znaczenie. Wybierając produkty adidas z surowców ekologicznych, spłacasz swój dług wobec planety, który zaciągasz, kupując każde plastikowe opakowanie. Stawiając na ocieplaną kurtkę puchową adidas, zapewniasz sobie komfort, wygodę i ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie sprawiasz, że przyszłe pokolenia będą mogły się cieszyć czystszym środowiskiem.