alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Wymiana materiałów produkcyjnych
Nowe spojrzenie na materiały, których używamy. I jak z nich korzystamy.
NASZE OSIĄGNIĘCIE
Od 2024 roku, gdzie tylko jest to możliwe, zastępujemy nowo produkowany plastik tym pochodzącym z recyklingu.
Produkcja materiałów pochłania zasoby, a to ma duży wpływ na naszą planetę. Potrzeba zmiany materiałów ma teraz większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Wybór odpowiednich materiałów może zmniejszyć nasz wpływ na planetę. Dlatego stosujemy coraz więcej materiałów odnawialnych i pochodzących z recyklingu. Tak, jesteśmy wielką firmą. A wielkie firmy potrzebują czasu, aby zmienić kierunek. Ale bycie wielkim ma swoje zalety. Jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany na dużą skalę. Od 2024 roku, gdzie tylko jest to możliwe, zastępujemy nowo produkowany plastik tym pochodzącym z recyklingu. Poszukujemy sposobów, aby upewnić się, że większość naszych produktów jest wytwarzana przy użyciu znacznej ilości preferowanych materiałów pochodzących z recyklingu lub odnawialnych źródeł.
Polegając w coraz mniejszym stopniu na paliwach kopalnych i stawiając na zasoby odnawialne oraz ponowne wykorzystywanie istniejących materiałów, zmniejszamy nasz wpływ na planetę. Współpraca przyśpiesza zmiany. Dlatego w 2018 roku połączyliśmy siły z Fashion for Good – globalną inicjatywą, której celem jest sprawienie, by moda stała się siłą napędową na rzecz dobrych rozwiązań. Współpracujemy z markami, sprzedawcami detalicznymi i producentami nad projektami, które szukają sposobów na wdrożenie przełomowych innowacji do branży modowej w sposób, który można skalować w perspektywie długoterminowej. Zmiany nie oznaczają kompromisów. Oznaczają efektywność. To jeszcze nie koniec.
INNOWACJE W ZAKRESIE MATERIAŁÓW PRODUKCYJNYCH
Pochodzące z recyklingu
Tworzymy coś nowego z tego, co już zostało stworzone.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Z materiałów odnawialnych
Wykorzystujemy potencjał naszej planety do tworzenia odnawialnych zasobów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Produkty wegańskie
Wegańskie alternatywy, które pozwolą Ci pozostać w zgodzie ze swoimi wartościami.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ