alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Wiemy już, że to, co najlepsze dla sportowców, musi być też dobre dla naszej planety. Tworzymy produkty z materiałów pochodzących z recyklingu, wytwarzamy artykuły, które można przetworzyć i projektujemy w zgodzie z naturą. Chcemy, aby świat zobaczył możliwości i podjął działania, które pomogą nam położyć kres plastikowym odpadom – żeby zawsze mieć miejsca do zabawy.

Innowacje są naszym rozwiązaniem

Do 2024 roku tam, gdzie tylko jest to możliwe, zastąpimy nowo produkowany poliester tym pochodzącym z recyklingu. Do 2025 roku 9 z 10 naszych produktów będzie zawierało materiały przyjazne środowisku.

NOWE INNOWACJE MATERIAŁOWE

Nowatorsko podchodzimy do materiałów, których używamy, i poszerzamy naszą ofertę o materiały naturalne oraz pochodzące z recyklingu. Poszukujemy nowych, bardziej ekologicznych innowacji materiałowych. Parley Ocean Plastic jest jednym z przykładów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZMIANA PROCESU PRODUKCYJNEGO

Zmieniamy sposób produkcji, by wydłużyć życie produkowanym przez nas rzeczom i w przyszłości móc je ponownie wykorzystać, jak Made to be Remade. Wspólnie z Tobą pomagamy eliminować plastikowe odpady. Produkty do powtórnego wykorzystania: nie wyrzucamy ich, zużywamy na maksa, a potem zwracamy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZMNIEJSZAMY ŚLAD WĘGLOWY

Aby zmniejszyć nasz ślad węglowy, musimy go regularnie mierzyć. Konkretne wyniki, które są dostępne, zapewniają pełną przejrzystość podczas całego cyklu życia produktu. Wspólnie z Allbirds stworzyliśmy nasze pierwsze buty do biegania, które emitują mniej niż 3 kg C02 na parę.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TO ZALEŻY OD NAS WSZYSTKICH

Wspólnie tworzymy naszą przyszłość. Poznaj naszych partnerów.