alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Wiemy już, że to, co najlepsze dla sportowców, musi być też dobre dla naszej planety. Tworzymy produkty z materiałów pochodzących z recyklingu, wytwarzamy artykuły, które można przetworzyć i projektujemy w zgodzie z naturą. Chcemy, aby świat zobaczył możliwości i podjął działania, które pomogą nam położyć kres plastikowym odpadom – żeby zawsze mieć miejsca do zabawy.

ZMIANA WYKORZYSTYWANYCH MATERIAŁÓW

Twoje wybory odzwierciedlają to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

ZOBACZ NASZE INNOWACJE

Nasze innowacyjne materiały powstały z myślą o Tobie i naszej planecie.

PRODUKTY POWSTAŁE CZĘŚCIOWO Z PARLEY OCEAN PLASTIC

Ten materiał to nie jedyny pomysł na ochronę naszych oceanów, ale to dobry początek. Wykonany z poddanych recyklingowi i przetworzeniu plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp i przybrzeżnych miejscowości.

STWORZONE, BY TWORZYĆ OD NOWA

Noś do końca, a potem zwróć. Wtedy przerobimy znoszony produkt w coś nowego. Koniec jednego produktu oznacza początek drugiego. Chodzi o efekty. Chodzi o powtórne wykorzystanie po zużyciu – Made To Be Remade.

STWORZONE DZIĘKI NATURZE

Nasza nowa era butów została zaprojektowana z myślą o poszukiwaniu bardziej odpowiedzialnych rozwiązań. Od biologicznych ekoinnowacji po pionierskie włókna roślinne – nasze nowe materiały stawiają sportowców i przyszłość naszej planety na pierwszym miejscu.