alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

torba na buty

 
[4]

Torby

Akcesoria adidas to podstawa, na której możesz polegać w 100%, bez kompromisów w kwestii stylu czy funkcjonalności. Charakterystyczny design adidas przejawia się we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość dzień w dzień. Co masz dzisiaj w swoim grafiku? Cokolwiek, czego potrzebujesz weekendowy wyjazd, mocny trening czy kolejne zawody, zmieści się w Twojej nowej torbie adidas. Te wysokiej jakości torby to wszystko, czego potrzebujesz.

Ustalaj własne zasady – torby adidas

Nasze torby z kolekcji Performance oraz Originals gwarantują niezmiennie modny styl. Kolekcja Performance Zostań legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro. Nasze torby dostępne są w kolekcjach Essentials czy adicolor.

Chcesz łamać i zmieniać zasady? Trenuj i baw się w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. Nasze torby są dostępne w wielu kolorach: niebieskim i czarnym. Przyszłość rozpoczyna się teraz. Złap torby adidas – nadszedł Twój czas.