alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

ADIDAS

REGULAMIN SPRZEDAŻY I KORZYSTANIA Z KART PODARUNKOWYCH

 


adidas Poland Sp. z.o.o. jest spółką zarejestrowaną w Polska pod numerem 32095, z siedzibą pod adresem: UL. Zwirki I Wigury 18A, Warszawa, 02-092 Polska, o numerze VAT PL5220000080 (zwaną dalej „Spółką”). Spółka (lub, w imieniu Spółki, spółka należąca do grupy) prowadzi stronę internetową: www.adidas.pl (zwaną dalej „Stroną Internetową”).

Niniejszy dokument (zwany dalej „Regulaminem”) określa zasady, na podstawie których można zamawiać fizyczne i elektroniczne karty podarunkowe (zwane dalej łącznie „Kartą Podarunkową” lub „Kartami Podarunkowymi”) na Stronie Internetowej i korzystać z nich podczas dokonywania zakupów. Niniejszy Regulamin zaczyna obowiązywać w momencie złożenia zamówienia na co najmniej jedną Kartę Podarunkową.

W niniejszym Regulaminie:

(a)    wszelkie zwroty w liczbie mnogiej (np. „my”, „nas” lub „nasze”) oznaczają Spółkę;

(b)    wszelkie zwroty w liczbie pojedynczej (np. „Ty” lub „Twoje”) oznaczają Ciebie, czyli osobę dokonującą zakupu Karty Podarunkowej; oraz

(c)     wszelkie odniesienia do „Odbiorcy” oznaczają odbiorcę Karty Podarunkowej.

Niektóre słowa i wyrażenia używane w niniejszym Regulaminie mają określone znaczenie – są to „pojęcia zdefiniowane”. Pojęcia zdefiniowane można rozpoznać po tym, że pisane są wielką literą (nawet wtedy, gdy nie znajdują się na początku zdania). Pojęcia zdefiniowane mają znaczenie określone w tej części niniejszego Regulaminu, w której została podana ich definicja (to znaczenie można sprawdzić w zdaniach, w których pojęcie zdefiniowane ujęto w nawiasy i cudzysłów).

Powierzone nam dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie zgodnie z naszą polityką prywatności (dostępną tutaj).

1.                Zamawianie Kart Podarunkowych

Proces składania zamówień

1.1             Musisz mieć ukończone 16 lat, aby móc składać zamówienia na Karty Podarunkowe za pośrednictwem Strony Internetowej (zwane dalej „Zamówieniem”).

1.2             Aby złożyć Zamówienie za pośrednictwem Strony Internetowej, musisz najpierw założyć konto, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi składania zamówień podanymi na Stronie Internetowej. Przed złożeniem Zamówienia musisz sprawdzić wszystkie podane przez Ciebie informacje i poprawić wszelkie błędy, ponieważ po złożeniu Zamówienia od razu przystępujemy do jego realizacji.

1.3             Płatności za zakup Kart Podarunkowych możesz dokonać przy użyciu metod podanych w sekcji „Często zadawane pytania”, dostępnejtutaj.

1.4             Twoje Zamówienie stanowi dla nas ofertę.  Każde Zamówienie musi najpierw zostać przez nas potwierdzone. Po złożeniu Zamówienia przyjmiemy zapłatę za Karty Podarunkowe, przeprowadzimy weryfikację Zamówienia i rozpoczniemy jego realizację. Następnie wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia Zamówienia (zwaną dalej „Potwierdzeniem Zamówienia”). Umowa sprzedaży Kart Podarunkowych (zwana dalej „Umową”) zostanie zawarta dopiero w momencie, gdy wyślemy Ci wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie Twojego Zamówienia. Niniejszy Regulamin jest nieodłączną częścią każdej Umowy, a każde Zamówienie przyjęte przez nas do realizacji będzie stanowić nową i oddzielną Umowę zawartą pomiędzy Tobą a nami.

1.5             Nie jesteśmy w żaden sposób zobowiązani do potwierdzenia żadnych złożonych przez Ciebie Zamówień na zakup Kart Podarunkowych. Możemy nie przyjąć Zamówienia do realizacji w następujących przypadkach:

1.5.1              jeśli nie jesteśmy w stanie uzyskać autoryzacji płatności;

1.5.2              jeśli mają zastosowanie ograniczenia wysyłki;

1.5.3              jeśli prezentacja Kart Podarunkowych na Stronie Internetowej zawiera (oczywisty) błąd, taki jak nieprawidłowa cena lub niewłaściwy opis lub prezentacja innego rodzaju;

1.5.4              jeśli nie jesteśmy w stanie zrealizować Twojego Zamówienia z przyczyn technicznych.

1.6             Jeśli nie uda nam się uzyskać autoryzacji Twojej płatności, Twoje zamówienie nie zostanie zrealizowane.

1.7             Nie możesz wprowadzać zmian w Zamówieniu po jego złożeniu.

1.8             W ofercie posiadamy Karty Podarunkowe o różnej wartości (w polskim złocie) od 10 do 250 sztuk złota

1.9             Podczas składania Zamówienia możesz dodać spersonalizowaną wiadomość: (a) w przypadku fizycznych Kart Podarunkowych, na okładce Karty Podarunkowej; a (b) w przypadku elektronicznych Kart Podarunkowych, w wiadomości e-mail, którą wyślemy Odbiorcy wraz z numerem Karty i kodem PIN. Spersonalizowane wiadomości mają limit znaków, widoczny podczas składania Zamówienia. Niniejszym potwierdzasz, że spersonalizowana wiadomość nie będzie zawierać treści: (i) zniesławiających, obraźliwych ani niestosownych (w najszerszym możliwym znaczeniu tego słowa); (ii) naruszających jakiekolwiek prawa osób trzecich; i/lub (iii) w jakikolwiek inny sposób naruszających przepisy obowiązującego prawa.

2.                Dostawa

2.1             Po zawarciu Umowy elektroniczne Karty Podarunkowe przekazujemy Odbiorcy w wiadomości e-mail (wysłanej na adres e-mail i dane podane podczas składania Zamówienia) zawierającej link oraz numer Karty i kod PIN, które będą potrzebne do korzystania z Karty Podarunkowej.

2.2             W przypadku fizycznych Kart Podarunkowych dostarczamy je Odbiorcy (wysyłając je na adres i dane podane podczas składania Zamówienia) w terminie od trzech do pięciu dni roboczych (włącznie) od zawarcia Umowy. Dostawy realizujemy wyłącznie na adresy w Polska.

2.3             Dostawa jest bezpłatna zarówno w przypadku fizycznych, jak i elektronicznych Kart Podarunkowych.

2.4             Jeśli dostawa fizycznych Kart Podarunkowych będzie opóźniona z powodu zdarzenia poza naszą kontrolą, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby Cię o tym poinformować i podejmiemy kroki w celu zminimalizowania skutków opóźnienia.

2.5             Jeśli pomimo naszych starań podejmowanych w uzasadnionym zakresie nie będziemy w stanie dostarczyć fizycznych Kart Podarunkowych, mamy prawo do anulowania Umowy na takie Karty Podarunkowe. W takim przypadku zwrócimy Ci wszystkie środki zapłacone z tytułu zakupu takich Kart Podarunkowych.

2.6             Jeśli poprosisz nas o dostarczenie fizycznych Kart Podarunkowych na swój adres lub wysłanie elektronicznych Kart Podarunkowych na swój adres e-mail, ponieważ chcesz sam(-a) przekazać je Odbiorcy, naszym jedynym obowiązkiem jest dostarczenie fizycznych Kart Podarunkowych na podany przez Ciebie adres lub wysłanie elektronicznych Kart Podarunkowych na podany przez Ciebie adres e-mail. W momencie otrzymania Kart Podarunkowych przejmujesz za nie odpowiedzialność. Nie ponosimy także odpowiedzialności za brak dostarczenia elektronicznych Kart Podarunkowych w wyniku zablokowania naszej wiadomości e-mail przez Twoją zaporę sieciową lub zaporę sieciową Odbiorcy lub potraktowania naszej wiadomości jako spam, lub w przypadku gdy skrzynka odbiorcza Odbiorcy jest pełna lub gdy wystąpią inne problemy techniczne poza naszą kontrolą.

3.                Warunki korzystania z Kart Podarunkowych

UWAGA: POSTANOWIENIA PONIŻSZEGO PARAGRAFU 3 MAJĄ ZASTOSOWANIE DO CIEBIE ORAZ DO ODBIORCY (W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KARTY). MUSISZ POINFORMOWAĆ ODBIORCĘ O WARUNKACH OKREŚLONYCH W PONIŻSZYM PARAGRAFIE 3.

3.1             Każdą Kartę Podarunkową można wykorzystać i/lub doładować wyłącznie w wybranych sklepach adidas wymienionych na stronie http://www.adidas.pl/kartapodarunkowa lub na Stronie Internetowej.

3.2             Odbiorca może wykorzystać maksymalnie 10 Kart Podarunkowych na jedno zamówienie.

3.3             Aby skorzystać z Karty Podarunkowej w sklepie, należy okazać Kartę Podarunkową (fizyczną lub elektroniczną) kasjerowi w momencie zakupu. Aby skorzystać z Karty Podarunkowej na Stronie Internetowej, należy wprowadzić 19-cyfrowy numer Karty i czterocyfrowy kod PIN podczas finalizacji zamówienia na Stronie Internetowej.

3.4             Po każdym użyciu Karty Podarunkowej przez Odbiorcę kwota zakupu będzie odliczana z salda danej Karty Podarunkowej. Pozostałe środki można wykorzystać podczas kolejnych zakupów. Środki pozostałe na Karcie Podarunkowej nie podlegają zwrotowi. Jeśli kwota zakupu przekracza saldo na Karcie Podarunkowej, Odbiorca musi zapłacić brakującą kwotę, korzystając z innej, akceptowanej przez nas metody płatności.

3.5             Żadna Karta Podarunkowa nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

3.6             Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia Karty Podarunkowej, która naszym zdaniem została skradziona lub jest używana w nieuczciwych zamiarach lub narusza niniejszy Regulamin.

3.7             Saldo na Karcie Podarunkowej można sprawdzić w jednym z naszych sklepów lub w internecie na stronie http://www.adidas.pl/kartapodarunkowa.

3.8             Każdą Kartę Podarunkową należy chronić i traktować jak gotówkę. Nie dokonujemy wymiany zgubionych, skradzionych lub uszkodzonych Kart Podarunkowych. Zastrzegamy, że to Odbiorca jest odpowiedzialny za korzystanie z Karty Podarunkowej, zatem nie będziemy ponosić odpowiedzialności za przypadki, w których Karta Podarunkowa została wykorzystana bez zgody Odbiorcy.

3.9             Odbiorca może korzystać z Karty Podarunkowej wyłącznie na użytek prywatny, nie w celach komercyjnych. Odbiorca nie może odsprzedawać Kart Podarunkowych. Karty Podarunkowe nie mogą być wykorzystywane do działań sprzedażowych lub promocyjnych, w tym jako nagrody w konkursach lub rozdaniach. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania każdej Karty Podarunkowej, która według naszych podejrzeń została odsprzedana lub uzyskana w związku z nieautoryzowaną sprzedażą lub działalnością promocyjną.

3.10          Fizyczne Karty Podarunkowe są automatycznie aktywowane w momencie wysyłki, a elektroniczne Karty Podarunkowe są aktywowane w momencie ich wysłania do Odbiorcy w wiadomości e-mail.

3.11          Karty Podarunkowe są ważne przez trzy lata od daty zakupu.

3.12          Żadna Karta Podarunkowa nie jest poręczeniem czekowym ani kartą kredytową, debetową lub płatniczą. Żadna Karta Podarunkowa nie podlega wymianie na gotówkę ani nie może zostać wykorzystana do zakupu innej Karty Podarunkowej.

3.13          W przypadku zwrotu produktów zakupionych w internecie z wykorzystaniem Karty Podarunkowej kwotę zakupu zwrócimy na daną Kartę Podarunkową. W takiej sytuacji pierwotna data ważności danej Karty Podarunkowej będzie nadal obowiązywać.

3.14          W przypadku zakupu produktów z wykorzystaniem Karty Podarunkowej i innej metody płatności oraz (częściowego) zwrotu zakupionych w ten sposób produktów kwotę zakupu zwrócimy najpierw przy użyciu innej metody płatności. W przypadku zakupu produktów z wykorzystaniem więcej niż jednej Karty Podarunkowej oraz (częściowego) zwrotu zakupionych w ten sposób produktów kwotę zakupu zwrócimy na jedną Kartę Podarunkową, z zastrzeżeniem, że jeśli Odbiorca skorzystał też z innych metod płatności, kwotę zakupu zwrócimy najpierw przy użyciu innych metod płatności.

4.                Zakończenie programu Kart Podarunkowych

4.1             Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia programu Kart Podarunkowych za odpowiednim powiadomieniem. Jeśli Karta Podarunkowa nie zostanie wykorzystana przed datą zakończenia programu i pod warunkiem, że nie straciła ważności zgodnie z punktem 3.11, zwrócimy Ci niewykorzystane saldo. W takim przypadku zwrot zostanie dokonany na rzecz Odbiorcy (korzystając z danych płatności podanych nam przez Odbiorcę), chyba że uznamy, że Odbiorca uzyskał daną Kartę Podarunkową w nieuczciwy sposób lub naruszył niniejszy Regulamin – w takim przypadku środki na karcie zwrócimy Tobie (korzystając z danych płatności, które nam podałeś(-aś)).

5.                Ustawowe prawo do odstąpienia od Umowy, anulowanie Kart Podarunkowych i zwrot kosztów

5.1             Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od Umowy w Terminie Odstąpienia od Umowy (zdefiniowanym w punkcie 5.3) bez podania przyczyny, pod warunkiem że Karta Podarunkowa nie została ani razu wykorzystana.

5.2             Tylko Ty (nabywca danej Karty Podarunkowej) możesz skorzystać z prawa do anulowania Umowy – tego prawa nie ma Odbiorca.

5.3             Od Umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymasz Karty Podarunkowe lub w którym otrzymają je wskazane przez Ciebie osoby trzecie, niebędące przewoźnikiem, lub (w przypadku zamówienia kilku Kart Podarunkowych, które zostały zamówione w jednym zamówieniu, ale zostaną dostarczone oddzielnie) od dnia dostarczenia ostatnich Kart Podarunkowych z zamówienia (zwanym dalej „Terminem Odstąpienia od Umowy”).

5.4             Aby nie przekroczyć Terminu Odstąpienia od Umowy, musisz nas poinformować o tym, że korzystasz z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy, przed upływem tego terminu.

5.5             Jeśli odstąpisz od Umowy w Terminie Odstąpienia od Umowy zgodnie z niniejszym punktem 5, anulujemy zakupione Karty Podarunkowe i zwrócimy Ci wszelkie środki, jakie od Ciebie otrzymaliśmy, najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Zwrotu środków dokonamy przy użyciu tej samej metody jak ta, z której skorzystałeś(-aś) podczas pierwotnej transakcji, chyba że uzgodnimy z Tobą inną metodę zwrotu; w żadnym wypadku zwrot płatności nie zostanie obciążony dodatkowymi opłatami.

5.6             Najprostszym i naszym preferowanym sposobem skorzystania z prawa do odstąpienia od Umowy jest postępowanie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w sekcji „Często zadawane pytania”, dostępnej tutaj. Możesz także skorzystać z prawa do odstąpienia od Umowy, informując nas (adidas Poland Sp. z.o.o. , Dział Obsługi Klienta, Dział Zwrotów, Hoogoorddreef 9A, 1101 BA Amsterdam, Holandia) o swojej decyzji, składając wyraźne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (np. wysyłając pismo pocztą, faksem lub za pośrednictwem wiadomości e-mail). Możesz skorzystać z przykładowego formularza odstąpienia od umowy załączonego jako Załącznik 1 do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. Możesz również odstąpić od umowy sprzedaży drogą elektroniczną, wypełniając wyraźne oświadczenie o odstąpieniu od umowy zamieszczone na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.contactus.adidas.com/EMEA/ContactUs?country=GB&brand=adidas&language=en_GB W przypadku skorzystania z tej opcji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania przez nas oświadczenia o rezygnacji z zamówienia.

5.7             Nie musisz zwracać nam żadnych anulowanych fizycznych Kart Podarunkowych.

6.                Odpowiedzialność

6.1             Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie wyklucza ani nie ogranicza naszej odpowiedzialności za:

6.1.1              śmierć lub obrażenia ciała spowodowane naszym zaniedbaniem;

6.1.2              oszustwa lub świadome wprowadzenie w błąd; oraz

6.1.3              wszelkie kwestie, odnośnie których nasze wykluczenie bądź ograniczenie odpowiedzialności byłoby niezgodne z prawem.

6.2             W przypadku niedotrzymania przez nas postanowień niniejszego Regulaminu będziemy ponosić odpowiedzialność za poniesione przez Ciebie straty lub szkody wynikające z niedotrzymania przez nas postanowień niniejszego Regulaminu lub naszego zaniedbania, które można było przewidzieć. Nie będziemy jednak ponosić odpowiedzialności za żadne straty lub szkody, których nie można było przewidzieć. Strata lub szkoda, którą można było przewidzieć, to taka, która bezspornie nastąpiła w wyniku naszego naruszenia, lub w przypadku której zarówno my, jak i Ty wiedzieliśmy, że może zostać poniesiona w momencie, gdy Umowa dotycząca Twojego Zamówienia, zawierana pomiędzy nami, stała się wiążąca (tzn. w momencie wysłania Potwierdzenia Zamówienia na dane Zamówienie).

6.3             Zgodnie z prawem mamy obowiązek dostarczyć Ci Karty Podarunkowe zgodne z warunkami mającymi zastosowanie do Twojego Zamówienia.  Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie wpływa na Twoje prawa ustawowe.  Poradę dotyczącą praw ustawowych możesz uzyskać w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów lub innej organizacji konsumenckiej. 

6.4             Dostarczamy Karty Podarunkowe wyłącznie do użytku krajowego i prywatnego. Zgadzasz się nie wykorzystywać Kart Podarunkowych do celów komercyjnych lub biznesowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne utraty zysków, straty gospodarcze, przerwy w prowadzeniu działalności gospodarczej ani utraty możliwości rozwoju takiej działalności.

6.5             Niezależnie od postanowień punktu 6.2 i z zastrzeżeniem postanowień punktu 6.1 nasza maksymalna odpowiedzialność wobec Ciebie na mocy niniejszego Regulaminu w odniesieniu do każdej konkretnej Umowy będzie ograniczona do wartości Kart Podarunkowych zakupionych zgodnie z taką Umową.

7.                Zmiany Regulaminu

Mamy prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie (na przykład, jeśli doszło do zmian w prawie, które wymagają od nas aktualizacji Regulaminu), ale do każdego Zamówienia będzie miał zastosowanie ten Regulamin, który obowiązywał w momencie składania Zamówienia. Zachęcamy do regularnego zaglądania do niniejszego Regulaminu, aby być na bieżąco z postanowieniami obowiązującymi w momencie składania Zamówień na Karty Podarunkowe.

8.                Inne ważne informacje

8.1             Wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu są postanowieniami niezależnymi. Jeśli sąd lub właściwy organ zdecyduje, że którekolwiek z postanowień jest niezgodne z prawem lub niewykonalne, nie wpłynie to na ważność ani wykonalność pozostałych postanowień.

8.2             Jeśli nie będziemy domagać się od Ciebie spełnienia któregokolwiek z Twoich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu lub jeśli nie wyegzekwujemy od Ciebie naszych praw lub zrobimy to z opóźnieniem, nie będzie to oznaczać, że zrzekliśmy się naszych praw ani że Ty nie musisz spełnić tych zobowiązań. Jeśli zrzekniemy się prawa do dochodzenia od Ciebie roszczeń z tytułu naruszenia warunków Umowy , zrobimy to wyłącznie na piśmie. Nie będzie to jednak oznaczać, że automatycznie zrzekamy się prawa do dochodzenia od Ciebie roszczeń z tytułu każdego kolejnego naruszenia w przyszłości.

8.3             Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat internetowego rozstrzygania sporów, przeczytaj informacje zawarte na stronie internetowej Komisji Europejskiej, dostępne pod tym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Ten link podajemy wyłącznie w celach informacyjnych, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013.  Nie jesteśmy zobowiązani do brania udziału w procedurze internetowego rozstrzygania sporów.

9.                Prawo właściwe i jurysdykcja

9.1             Prawem właściwym do interpretacji niniejszego Regulaminu jest prawo Holandii. Prawo holenderskie ma również zastosowanie w przypadku umów sprzedaży, z wyłączeniem Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów. Nie ma to wpływu na obowiązujące prawa wynikające z przepisów obowiązujących w kraju Twojego zamieszkania.

9.2             Wszelkie spory wynikające z niniejszego Regulaminu możesz kierować – wedle uznania – do właściwego sądu w Amsterdamie, Holandia, lub właściwego sądu w kraju swojego zamieszkania, jeśli kraj ten jest państwem członkowskim UE, którego sądy posiadają – z wyłączeniem innych sądów – właściwość do rozstrzygania tego typu sporów. Wszelkie spory wynikające z niniejszego Regulaminu możemy kierować do właściwego sądu w kraju Twojego zamieszkania, jeśli kraj ten jest państwem członkowskim UE, lub, w przeciwnym wypadku, do właściwego sądu w Amsterdamie, Holandia.

10.             Kontakt

10.1          W razie wszelkich reklamacji będziemy starać się rozwiązać daną kwestię i nie dopuścić do jej ponownego wystąpienia w przyszłości. Możesz zawsze się z nami skontaktować, klikając tutaj lub korzystając z poniższych danych:

Obsługa klienta

Hoogoorddreef 9A

1101 BA Amsterdam

Holandia

Dziękujemy.

Ostatnia aktualizacja: październik 2020

 


 

Załącznik 1:

Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży

Do

adidas Poland SP. z.o.o.
Dział Obsługi Klienta
Dział Zwrotów
Hoogoorddreef 9A

1101 BA Amsterdam

Holandia

 

Uprzejmie informuję/informujemy*, że odstępuję/odstępujemy* od umowy sprzedaży na następujące artykuły:

______________________________________________________________

______________________________________________________________

_____________________________________________________________

Zamówione dnia*/ otrzymane dnia*:

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Imię i nazwisko Klienta(-ów) oraz numer zamówienia:

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Adres Klienta(-ów):

______________________________________________________________

_____________________________________________________________

______________________________________________________________

Data / podpis(y) Klienta(-ów) (wyłącznie gdy zostaje wybrana pisemna forma powiadomienia)

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

(*) niepotrzebne skreślić.