alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
WITAJ W GRONIE ADIDAS RUNNERS
Łączymy biegaczy z całego świata
adidas Runners to międzynarodowa społeczność łącząca ludzi z różnych środowisk, których wspólnym celem jest dążenie do bycia lepszymi: lepszymi biegaczami, lepszymi sportowcami, a w konsekwencji – lepszymi ludźmi.
ROZWÓJ OSOBISTY, W KTÓRYM CHODZI O WIĘCEJ NIŻ TYLKO BICIE ŻYCIOWYCH REKORDÓW
Biegamy ze sobą, a nie przeciwko sobie, motywując się do osiągania coraz lepszych wyników. Każdy w adidas Runners wie, że ostatecznym celem nie jest wygrana, ale ciągłe przekraczanie granic własnych możliwości. adidas Runners stosuje podejście całościowe, które ma pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życia – trenujemy jak profesjonaliści, ale na własnych warunkach.
dowiedz się więcej
NAJBLIŻSZE WYDARZENIA
dołącz do adidas runners
lokalne społeczności
Sport to dobra forma i kondycja. To pozytywne nastawienie. To coś, co nas łączy. Sport pomaga nam zmieniać świat na lepsze. Często są to inspirujące historie sportowców.
inne społeczności
ZNAJDŹ IDEALNE BUTY DO BIEGANIA
Armando Ubeda, trener adidas Runners
Adizero Boston 12
„Adizero Boston 12 to dla mnie zdecydowanie najlepsze buty, gdy przygotowuję się do maratonu. Trenuję w Adizero długie i szybkie biegi, w których muszę dawać z siebie wszystko. Ich stabilność i zwrot energii dają mi poczucie niesamowitej mocy. Gdy trenuję w tych butach, każdy trening jest przedsmakiem startu w prawdziwych zawodach.”
Kupuj teraz
Zo Zahir, kapitan adidas Runners
Adizero Adios Pro 3​
„Buty adidas Adios Pro 3 zrewolucjonizowały moje starty w biegach ulicznych. Idealnie integrują się z moim krokiem, dodając mi pewności siebie, co z kolei pozwala mi przekraczać granice i ustanawiać nowe cele. Biegając w nich, mam wrażenie, że biegam bez zbędnego wysiłku.”
Kupuj teraz
Vicky Chang, kapitan adidas Runners
Ultraboost Light​
„Bieganie jest moją ulubioną częścią dnia. A bieganie w Ultraboost Light powoduje, że tej części dnia nie zamieniłabym na nic innego! To uniwersalne buty na codzienny trening, które zapewniają zarówno komfort, jak i wsparcie śródstopia. Dzięki nim wbiegam na wyższy poziom biegania. Wyglądają świetnie i są tak wygodne, że noszę je także, kiedy nie biegam. I nie mogę się już doczekać kolejnych biegowych wyzwań.”
Kupuj teraz
Pax, kapitan adidas Runners
4DFWD
"Buty 4DFWD idealnie nadają się na długie godziny na nogach. Są świetne do krótkich i niewymagających biegów. Potrzebuję uniwersalnych butów, które sprawdzają się nie tylko podczas biegu, ale też w czasie wolnym. I takie są 4DFWD.”
Kupuj teraz
Jamilé Ramírez, kapitan adidas Runners
Supernova​
"Supernova to jak bieganie w chmurach. Są wygodne i nigdy mnie nie zawiodły Niezależnie od tego, czy chodzi o regenerację, czy o wygodę podczas długiego biegu, te buty stały się moim najlepszym biegowym towarzystwem na co dzień. Jeśli szukasz wygody i wsparcia, Supernova to buty także dla Ciebie!"
Kupuj teraz
Nikki Torres, trenerka adidas Runners,
Adistar
"Adistar to mój ulubiony model do biegania na długich dystansach. Jego waga jest idealna do biegów w niezbyt szybkim i stabilnym tempie, a wygodne dopasowanie doskonale sprawdza się podczas długich biegów. To, że tak świetnie wyglądają, jest także ich zaletą.”
Kupuj teraz
przeglądaj najnowsze historie
global
Move for the Planet – działamy dla zmiany
W 2023 r. wraz z ruchem charytatywnym Common Goal uruchomiliśmy inicjatywę Move for the Planet. Nasze wspólne wysiłki to kolejny krok w stronę zrównoważonego rozwoju. Umożliwiamy społeczności adidas Runners dokonywanie zmian poprzez ruch.
zobacz więcej
global
Move For The Planet – jeszcze jeden krok
Rok 2023 powitaliśmy nową inicjatywą na rzecz naszej planety – Move For The Planet. Wzięło w niej udział aż 1,2 miliona uczestników, którzy poprzez redukcję odpadów plastikowych dokonali pozytywnej zmiany.
zobacz więcej
global
INSPIRING COMMUNITY: Kader & Seyfu
The talented adidas Runners London pair are the future of fast, and a true representation of what the global community has set its sights on – changing lives.
zobacz więcej
global
How we can work to change ridiculous running realities together
Running with one earphone in, bringing an alert whistle, wearing loose clothing, notifying friends and family before and after a run; these are some of the realities that 69%* of women runners all over the world face every day...
zobacz więcej
global
WITH WOMEN WE RUN: FACTS AND FIGURES
Women and marginalised runners feel unsafe while running. They experience repeated verbal and physical harassment from the general public and fellow runners.
zobacz więcej
global
WITH WOMEN WE RUN 2022: PARTNERSHIPS, PLEDGES AND PIVOTAL MOMENTS
At adidas Runners, the safety of women while running remains our steadfast commitment. 2022 saw the launch of With Women We Run — unarguably one of our most powerful initiatives to date. Working to end harassment and all forms of violence against women lies at the heart of the campaign to make running a sport that can be enjoyed safely by all. Already in the first year of its existence, a staggering 245 With Women We Run events were held around the world. Meanwhile, 120,000 adidas Running app users signed the White Ribbon pledge, thereby making a commitment to never carry out, excuse or remain silent about violence against women.
zobacz więcej
global
With women we run: Safety in running
Being harassed as a woman while running has become a norm. Because of this, women have had to change their behaviour to avoid being catcalled, followed or body shamed.
zobacz więcej
global
WITH WOMEN WE RUN: CREATING SAFE SPACES FOR EVERYONE
In 2022, adidas Runners successfully launched the WITH WOMEN WE RUN initiative to demonstrate our commitment to collectively end harassment and any form of gender-based violence and vulnerable groups, making running spaces safer for all.
zobacz więcej
global
WITH WOMEN WE RUN: HOW TO BE AN ALLY
While we may not feel that it directly impacts us, we play a key role in challenging gender equality in sport.
zobacz więcej
global
LEARN TO BECOME A LIFELONG ALLY
In part one of our WITH WOMEN WE RUN initiative, we learned that the root cause of gender-based violence is a wider culture that accepts, perpetuates and promotes a view of women and vulnerable groups as unequal.
zobacz więcej
global
WITH WOMEN WE RUN - OUR AR COMMITMENT
Earlier in 2022, we launched WITH WOMEN WE RUN — a powerful initiative that has become a permanent pillar in our adidas Runners community values. Through this, our collective goal is to help end harassment and any forms of violence against women to make running safer for all.
zobacz więcej
This is #adidasrunners
SPRAWDŹ W APLIKACJI ADIDAS RUNNING BIEGI I TRENINGI W ADIDAS RUNNERS. BIEGAJ CORAZ SPRAWNIEJ I WYGRYWAJ NAGRODY
Korzystaj z jednej z najlepszych aplikacji dla biegaczy na świecie, sprawdzaj najbliższe wydarzenia, zdobywaj nagrody i poprawiaj się w bieganiu. Znajdziesz tam również:
Podpowiedzi głosowe
Monitoring GPS
Tablica wyników
Statystyki biegowe
Wyzwania
Trening
Zeskanuj kod QR:
lub pobierz bezpośrednio z:
&