alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

SKOŃCZMY Z PLASTIKOWYMI ODPADAMI

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, musimy działać razem i wszędzie, by na lepsze zmieniać nasz świat. My kontra plastikowe odpady. Pobierz aplikację adidas Running, by śledzić na bieżącą informacje o Run For The Oceans. Rejestracja rozpoczyna się 18 maja.

JAK SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?

Zobacz, na czym polega Run For The Oceans.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ TEJ ZMIANY

„Bieganie inspiruje do robienia różnych pożytecznych rzeczy.”

KURT DAVIDS. ADIDAS RUNNERS, KAPSZTAD

There are people on the beach, surrounding bags filled with plastic waste
Wierzymy, że w sporcie jest siła, która pomaga nam zmieniać świat na lepsze. Od 2017 roku adidas i Parley wspólnie organizują Run For The Oceans, ogólnoświatową akcję, której celem jest zwiększenie świadomości na temat zagrożeń płynących z zanieczyszczenia plastikiem oraz zachęcenie to podjęcia wspólnych kroków, by temu zapobiegać. Chcemy pomóc w wyeliminowaniu plastikowych odpadów, jednocząc ludzi na całym świecie. Do tej pory ponad 3 milionów osób wzięło udział w naszych 'oczyszczających' biegach.
Logo's of all of our tracking partners
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans
A man is warming up to get ready for Run For The Oceans
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans