alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Blue background with waves
Run for the Oceans logo

6,760,161 UCZESTNIKÓW, 771,225,511 MINUT. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Teraz, gdy akcja jest już za nami, wspólnie z Parley będziemy oczyszczać plaże, wyspy i nadmorskie miejscowości z plastikowych odpadów, aż uzbiera się 250 tyś. kg.

RAZEM POBIEGLIŚMY

Zobacz, co osiągnęliśmy w 2022 roku.

Blue background with waves and adidas runners logo

POWERED BY

Blue background with waves and logos of the partner's of Run for The Oceans

RAZEM Z NASZYMI PARTNERAMI

RUN FOR THE OCEANS 2022 JEST JUŻ ZA NAMI, ALE NASZA POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMU PLASTIKOWYCH ODPADÓW NA TYM SIĘ NIE KOŃCZY. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TYM, JAKIE ZNACZENIE MAJĄ NASZE WYBORY.

Karlie Kloss with Run for the Oceans flag by the ocean

DO ZOBACZENIA NASTĘPNYM RAZEM

To nie pożegnanie, ale podziękowanie. Niedługo widzimy się ponownie. Nadal możesz pomagać, by położyć kres plastikowym odpadom.