alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
ADIDAS X PARLEY
We're on a mission to help end plastic waste. And this is a fight we can’t lose.

„Chcemy, by nasza współpraca z organizacją Parley for the Oceans inspirowała i motywowała całe pokolenia do walki o przyszłość planety. Wspieramy sportowców na całym świecie i wspólnie zmieniamy świat na lepsze. Jeśli chcemy, by przynosiło to skutek, musimy działać razem, szybko i wszędzie. Naszą misją jest pomaganie w eliminowaniu plastikowych odpadów. I nie możemy przegrać tej walki.”

Zobacz, jak adidas i Parley for the Oceans działają wspólnie, by poprzez sport pomóc w eliminowaniu plastikowych odpadów. Udało nam się zmotywować miliony osób do wzięcia udziału w #runfortheoceans. W ten sposób pomagacie nam czyścić naszą planetę.
W drugim odcinku „Misji na rzecz oceanów” odkrywamy, jak globalny ruch pomaga chronić nasze oceany poprzez zbieranie plastikowych odpadów na wybrzeżach i przekształcanie ich w wysokiej jakości produkty.
W trzecim odcinku „Misji na rzecz oceanów” młodzi liderzy i wschodzący twórcy z całego świata spotykają się, by wspólnie wypracować rozwiązania, które pomogą chronić nasze oceany i położyć kres plastikowym odpadom.