alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
ADIDAS X PARLEY
We're on a mission to help end plastic waste. And this is a fight we can’t lose.

„Chcemy, by nasza współpraca z organizacją Parley for the Oceans inspirowała i motywowała całe pokolenia do walki o przyszłość planety. Wspieramy sportowców na całym świecie i wspólnie zmieniamy świat na lepsze. Jeśli chcemy, by przynosiło to skutek, musimy działać razem, szybko i wszędzie. Naszą misją jest pomaganie w eliminowaniu plastikowych odpadów. I nie możemy przegrać tej walki.”

W drugim odcinku „Misji na rzecz oceanów” odkrywamy, jak globalny ruch pomaga chronić nasze oceany poprzez zbieranie plastikowych odpadów na wybrzeżach i przekształcanie ich w wysokiej jakości produkty.
W trzecim odcinku „Misji na rzecz oceanów” młodzi liderzy i wschodzący twórcy z całego świata spotykają się, by wspólnie wypracować rozwiązania, które pomogą chronić nasze oceany i położyć kres plastikowym odpadom.