adidas
Wszystkie zamówienia powyżej 199 PLN są dostarczane za darmo*
Darmowe zwroty przez 30 dni

adidas x

50 produktów
1 / 2
Strona:z 2

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS X

Bądź na boisku niczym gepard w niebywale szybkich, ultralekkich butach. Buty piłkarskie adidas X oferują wyjątkową szybkość, która pozostawi przeciwników w tumanach kurzu. Charakterystyczny fasonem Clawcollar łączy się z pierwszorzędną technologią piłkarską, aby zapewnić Ci najszybsze buty piłkarskie.
Znajdź swój czynnik X
Zwiększ swoją szybkość i precyzję za sprawą piłkarskich butów adidas X. Dostępne w rozmiarach męskich, damskich i dziecięcych, rozmiarach zwiększających się o pół numeru oraz w graficznie skomponowanej kombinacji kolorystycznej seria X zapewnia nieporównywalny styl piłkarski i niezrównaną wygodę.
Szybkość na każdej nawierzchni
Gdziekolwiek chcesz uwolnić swoją prędkość, zaproś buty adidas X do swojej gry. Starannie wykonaliśmy lekkie, napędzane energią buty na każdą nawierzchnię: naturalną, sztuczną trawę, halową i miękką. Czy w słońcu, czy w deszczu, X pozwolą Ci na szybszą grę.
Uwolnij swój czynnik X
Rozświetl boisko, wykorzystaj każdą przestrzeń, każdą lukę i każdą linię w butach piłkarskich adidas X, które pomogą Ci uderzyć jak błyskawica.

Poruszaj się dynamicznie dzięki blokującym stopy cholewkom bez sznurówek, których opływowa forma zapewnia prędkość.

Odkryj zmieniającą grę stabilność dzięki niskiemu profilowi Clawcollar, nadającemu niezrównaną moc Twoim stopom.

Uwolnij pełne przyspieszenie za sprawą ultralekkiej technologi Speedframe zapewniającej błyskawiczną prędkość.

Ciesz się dodatkową energią i mocą, jaką daje technologia Boost w podeszwie środkowej.

Poczuj piłkę dzięki lekkiej siatkowej cholewce, która pomaga Ci zachować całkowitą kontrolę.

Popraw aerodynamikę w najszybszych butach piłkarskich na świecie z kolekcji adidas X. Rozbij w pył obronę i wywołaj aplauz na stadionie, olśniewając precyzją.