alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rękawice bramkarskie

 
[16]
Tiro Club Goalkeeper Gloves BialyTiro Club Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Club Goalkeeper Gloves

Dziecięce Piłka Nożna

Tiro Club Goalkeeper Gloves BialyTiro Club Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Club Goalkeeper Gloves

Piłka Nożna

Tiro Pro Goalkeeper Gloves BialyTiro Pro Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Pro Goalkeeper Gloves

Piłka Nożna

Predator Training Goalkeeper Gloves NiebieskiPredator Training Goalkeeper Gloves Niebieski

Predator Training Goalkeeper Gloves

Dziecięce Piłka Nożna

Wybierz rękawice bramkarskie i pewnie chwytaj kolejne strzały

Piłka nożna to gra zespołowa. Tutaj liczy się współpraca, determinacja i umiejętności – w polu i w bramce. Chcemy być częścią twojego sukcesu, dlatego dajemy ci sprzęt zaprojektowany z uwzględnieniem ergonomii, zaawansowanych technologii i wymogów gry. Wszystko po to, by nic nie zatrzymało cię w drodze na podium. W przypadku bramkarza tym sprzętem są oczywiście rękawice bramkarskie. W adidas doskonale wiemy, że muszą dać ci pewność i kontrolę, więc projektujemy je z wytrzymałych materiałów. Po wewnętrznej stronie stosujemy lateks i gumę, dzięki którym powierzchnia jest bardziej przyczepna – jak już piłka wpadnie w twoje ręce, na pewno się z nich nie wyślizgnie. Wykorzystujemy też swoje triki. Niektóre z modeli rękawic bramkarskich adidas mają Demonskin – wypustki na grzebiecie dłoni, które zapewniają precyzyjne piąstkowanie. Zadbaliśmy również o to, by rękawica dobrze trzymała się dłoni. W nadgarstku rękawice bramkarskie adidas mają funkcjonalny pasek z rzepem, dzięki któremu można je dobrze dopasować do dłoni i dobrze zamocować. Pełna kontrola nad ręką i piłką – i oto właśnie chodzi!

Rękawice bramkarskie adidas – twój atut w grze

Ty i piłka, jeden na jednego. Broń bramki całym ciałem i precyzyjnie zatrzymuj atak napastników, którzy będą chcieli wykorzystać twoją nieuwagę. Rękawice bramkarskie adidas są po to, by dać ci dodatkową przewagę. Mocna konstrukcja i miękka pianka chronią ręce przed silnymi uderzeniami i pochłaniają energię, a dopasowany krój daje poczucie wygody – rękawice bramkarskie tworzą spójną całość z dłonią, dając ci niesamowitą przewagę w starciu z piłką. Dbamy o to, by były anatomicznie skonstruowane i dopasowane do naturalnego kształtu dłoni – dzięki wewnętrznym szwom rękawica doskonale przylega do ręki. Poczucie pewności da ci też kompresyjny mankiet otulający nadgarstek w niektórych z modeli – pomyśleliśmy o wszystkim. I jeszcze coś – nie zapomnieliśmy o designie. Rękawice bramkarskie adidas wyróżnia drapieżny wygląd i pełne energii kolory, które z daleka pokażą, kto rządzi na bramce.