alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rękawice bramkarskie

 
[30]

Wybierz rękawice bramkarskie i pewnie chwytaj kolejne strzały

Piłka nożna to gra zespołowa. Tutaj liczy się współpraca, determinacja i umiejętności – w polu i w bramce. Chcemy być częścią twojego sukcesu, dlatego dajemy ci sprzęt zaprojektowany z uwzględnieniem ergonomii, zaawansowanych technologii i wymogów gry. Wszystko po to, by nic nie zatrzymało cię w drodze na podium. W przypadku bramkarza tym sprzętem są oczywiście rękawice bramkarskie. W adidas doskonale wiemy, że muszą dać ci pewność i kontrolę, więc projektujemy je z wytrzymałych materiałów. Po wewnętrznej stronie stosujemy lateks i gumę, dzięki którym powierzchnia jest bardziej przyczepna – jak już piłka wpadnie w twoje ręce, na pewno się z nich nie wyślizgnie. Wykorzystujemy też swoje triki. Niektóre z modeli rękawic bramkarskich adidas mają Demonskin – wypustki na grzebiecie dłoni, które zapewniają precyzyjne piąstkowanie. Zadbaliśmy również o to, by rękawica dobrze trzymała się dłoni. W nadgarstku rękawice bramkarskie adidas mają funkcjonalny pasek z rzepem, dzięki któremu można je dobrze dopasować do dłoni i dobrze zamocować. Pełna kontrola nad ręką i piłką – i oto właśnie chodzi!

Rękawice bramkarskie adidas – twój atut w grze

Ty i piłka, jeden na jednego. Broń bramki całym ciałem i precyzyjnie zatrzymuj atak napastników, którzy będą chcieli wykorzystać twoją nieuwagę. Rękawice bramkarskie adidas są po to, by dać ci dodatkową przewagę. Mocna konstrukcja i miękka pianka chronią ręce przed silnymi uderzeniami i pochłaniają energię, a dopasowany krój daje poczucie wygody – rękawice bramkarskie tworzą spójną całość z dłonią, dając ci niesamowitą przewagę w starciu z piłką. Dbamy o to, by były anatomicznie skonstruowane i dopasowane do naturalnego kształtu dłoni – dzięki wewnętrznym szwom rękawica doskonale przylega do ręki. Poczucie pewności da ci też kompresyjny mankiet otulający nadgarstek w niektórych z modeli – pomyśleliśmy o wszystkim. I jeszcze coś – nie zapomnieliśmy o designie. Rękawice bramkarskie adidas wyróżnia drapieżny wygląd i pełne energii kolory, które z daleka pokażą, kto rządzi na bramce.