alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Korki

 
[8]

Dobierz korki do warunków – zawsze miej wszystko pod kontrolą

adidas praktycznie od początku swojego istnienia jest nierozerwalnie związany z piłką nożną. Ten najpopularniejszy na świecie sport wymaga od sportowców coraz lepszego sprzętu. Najlepsi zawodnicy korzystają z korków adidasa. Jednak nie tylko oni wiedzą, że odpowiednie obuwie to klucz do sprawnego poruszania się po murawie oraz wzniesienie na wyższy poziom swoich i tak ponadprzeciętnych umiejętności. Każda nawierzchnia wymaga użycia innych wkrętów – adidas doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przygotował coś specjalnie dla piłkarzy oraz rugbistów, którzy muszą być przygotowani zarówno na idealne warunki, jak i te, które sprawiają, że boisko staje się grząskie i śliskie. Wejdź na wyższy poziom – nie daj się pokonać rywalom, bądź zawsze krok przed nimi.

Wkręty adidas – czuj się pewnie w każdych warunkach

Każdy zawodnik ma własne preferencje dotyczące obuwia. Dotyczy to tak cholewki, jak i wkrętów. adidas właśnie z tego względu przygotował kilka serii korków, które można dopasować do posiadanych butów. W zależności od pogody należy je jednak odpowiednio przygotować. Jedni gracze preferują tzw. lanki, w których podeszwa składa się z jednego odlewu, ale inni wolą mieć pełną kontrolę i stosują tzw. mixty. Pozwalają one na dobór odpowiednich wkrętów do warunków atmosferycznych. Dlatego też adidas przygotował serię kołków z mocnego TPU oraz z aluminium. W ten sposób można zapewnić sobie perfekcyjną przyczepność oraz błyskawiczny start do piłki w każdym momencie meczu.

Wejdź na wyższy poziom z korkami adidas

Masz już swoje ulubione obuwie piłkarskie, teraz czas przygotować je do gry. Gdy kupisz zestawy kołków adidas, nic cię nie zaskoczy. Nawet w trakcie spotkania, gdy zaskoczy cię pogoda, możesz w każdej chwili zejść za linię boczną i szybko wymienić wkręty. Zrobisz to dzięki specjalnemu wkrętakowi, który został stworzony po to, aby w każdej chwili szybko wymienić kołki. Odkręcanie i dokręcanie jest błyskawiczne, dzięki czemu nie stracisz cennego czasu. Masz pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Ponadto, co najważniejsze, żaden z rywali nie będzie w stanie dotrzymać ci tempa.