alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

kurtka golf

 
[35]

Jeśli potrzebujesz swobody i wygody (a na pewno potrzebujesz!) na polu golfowym lub w mniej sportowych okolicznościach, zobacz kolekcję bluz od adidas. Sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Kurtki do golfa

Czy Tobie również zależy na niezwykle wysokich standardach w każdej sytuacji? Wiemy, że szczegóły są decydujące. W naszych ubraniach zachowasz nienaganny styl bez szkody dla dynamiki. Jeżeli uwielbiasz golf, na pewno przykładasz się do treningów i udoskonalasz swoją technikę. To jest też nasza filozofia, dlatego jesteśmy w stanie tworzyć sprzęt, który nigdy Cię nie zawiedzie. Nasze ubrania sportowe zapewnią pełen zakres ruchów i gwarantują przewagę nad przeciwnikami. Nasze kurtki są dostępne w rozmaitych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom i dać Ci sposobność zdobycia pełni wyjątkowego potencjału. Te wysokiej jakości kurtki do golfa to wszystko, czego Ci potrzeba.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – kurtki do golfa

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania swojego ulubionego sportu, zatem zmotywujesz się, aby z jeszcze większą pasją trenować golf: kurtki od adidas.

Odprowadzanie wilgoci zapobiegające wychłodzeniu i miłe ciepło dla mocno zmęczonych mięśni dzięki technologiom: CLIMAPROOF, CLIMASTORM czy COLD.RDY.

Dla tych, którzy wykorzystują kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. W kolorach białym, czarnym, szarym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie kurtki. Pokaż wszystkim swój wyjątkowy styl, wypróbuj kurtki do golfa adidas.