alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

białe adidasy dla dzieci

 
[293]
1 / 7
Strona:z 7

Białe dziecięce adidasy

Dziecięca kolekcja butów adidas to idealne połączenie wygody, skuteczności i wyglądu. Buty adidas pozwolą Ci wynieść Twój styl na jeszcze wyższy poziom. Zarówno podczas weekendowych zawodów, jak i z rówieśnikami na placu zabaw – będąc dzieckiem, wszędzie możemy dobrze się bawić! Sprzęt adidas wspiera dzieci i młodzież od ich pierwszych sportowych kroków, aż do momentu osiągania życiowych rekordów. Twoje adidasy mają znaczenie – dają Ci możliwość wyrażenia siebie. Technologie i zaawansowane materiały stworzone przez adidas są stworzone po to, aby Cię wspierać. Białe dziecięce adidasy od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Stworzone dla kreatorów adidas – białe dziecięce adidasy

Nasze adidasy z kolekcji Performance oraz Originals gwarantują niezmiennie modny styl. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest przede wszystkim na osiągnięcia. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro. Znajdziesz tu też adidasy kolekcji Duramo, Alta czy Continental80. W butach liczy się nie tylko styl. W końcu nosimy je każdego dnia. Z tej przyczyny taką wartość w butach adidas przykładamy do połączenia wyglądu z wygodą.

Chcesz łamać zasady i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych dziecięcych produktach. Zaprezentuj swój wyjątkowy styl, wypróbuj białe dziecięce adidasy adidas.