alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

stroje kąpielowe dla chłopców

 
[49]
1 / 2
Strona:z 2

Stroje kąpielowe dla chłopców

Nie pozwól zepsuć sobie planów. Ubrania adidas dla chłopców bez problemu dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje zadania z wygodą i energią. Zarówno podczas weekendowych zawodów, jak i z rówieśnikami na placu zabaw – będąc dzieckiem, wszędzie można dobrze się bawić! Sprzęt adidas wspiera dzieci i młodzież od ich pierwszych sportowych kroków, do momentu osiągania życiowych rekordów. Stroje kąpielowe pozwalają na pełny zakres ruchów pod wodą oraz gwarantują najwyższy poziom wygody. Stroje kąpielowe dla chłopców od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – stroje kąpielowe dla chłopców

PrimeGreen, Spiderman czy Disney to nasze najbardziej znane stroje kąpielowe. Zabiegamy o oceany bez plastikowych odpadów, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. Parley to kolekcja, do której produkcji wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – mamy produkty adidas dla chłopców.

Chłopcy uwielbiają aktywność i uczyć się zasad kolejnych dyscyplin sportowych. Kolekcja adidas dla chłopców jest zaprojektowana do zapewnienia im wygody oraz pewności siebie. Nasze stroje kąpielowe są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, na przyklad: zielony, czerwony, czarny. Stroje kąpielowe dla chłopców od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie ustanawiać nowe osobiste rekordy.