alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

spodenki do jogi

 
[30]

Spodenki do jogi

Z ubraniami w oryginalnym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustala zasady. Te wysokiej jakości spodenki do jogi to wszystko, czego potrzebujesz.

Ustalaj własne zasady – spodenki adidas do jogi

Nieważne, czy wybierzesz kolekcje Performance czy Athletics, spodenki adidas gwarantują, że zrobisz świetne wrażenie nie tylko podczas treningu, ale już w drodze na siłownię. Kolekcja Performance reprezentuje najwyższy poziom motywacji i osiągnięć.

Nasze technologie, takie jak TECHFIT, testujemy w ekstremalnych warunkach. Zachowaj zimną krew. Zachowaj koncentrację. Podołaj nawet najostrzejszym ćwiczeniom dzięki oddychającym materiałom i zaawansowanym technologiom jak CLIMALITE, CLIMACOOL czy HEAT.RDY. Nasze spodenki dostępne są w kolekcjach AlphaSkin, Essentials czy PrimeBlue. Ochrona przyrody jest dla nas priorytetem. Dlatego stworzyliśmy Parley. W produkcji tej kolekcji korzystamy z plastiku zebranego na plażach i wybrzeżach. W ten sposób kolekcja Parley łączy dbanie o środowisko z najlepszymi technologiami. Nasze spodenki są dostępne w wielu opcjach, na przyklad: bordowy, biały, zielony.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni i dzieci wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Spodenki do jogi od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.