alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Legginsy ciążowe

 
[6]

Legginsy ciążowe – komfortowo stawiaj czoła wszystkim wyzwaniom

Kobiety w ciąży szczególną uwagę skupiają na komforcie, jaki musi dawać ich ciążowa garderoba. Komfort ruchu, brak uczucia opinania oraz przyjazne materiały to klucz to dobrego samopoczucia kobiety spodziewającej się dziecka. Legginsy stały się w ostatnich latach bardzo uniwersalnym elementem garderoby. Są noszone w domu, podczas uprawiania sportu, w trakcie treningu oraz w czasie mniej zobowiązujących wyjść. Nasza seria legginsów ciążowych zwraca uwagę na wszystkie powyższe aspekty, dlatego wykorzystaliśmy materiały, które dają wygodę, sprawdzą się podczas wysiłku fizycznego, a do tego świetnie wyglądają. Masz do dyspozycji bardzo klasyczne i spokojne barwy, ale dorzuciliśmy też kilka modeli o bardziej efektownym charakterze. Materiały są elastyczne, a do tego zapewnią ci komfort termiczny w każdej sytuacji. Oczywiście adidas, oprócz postawienia na praktyczność swoich produktów, oferuje również modny design. Wykorzystaliśmy różne wersje naszego logo oraz innych charakterystycznych elementów graficznych marki adidas, jak na przykład wzór 3-Stripes, abyś zakładając legginsy ciążowe w tym szczególnym czasie, czuła się modnie i mogła podkreślić swój niepowtarzalny styl.

Getry ciążowe z myślą o przyszłości

Spodziewając się dziecka, coraz częściej myślimy o przyszłości naszej planety i środowisku, w jakim będą się wychowywać nasze pociechy. adidas to marka, która angażuje się w inicjatywy mające na celu polepszenie sytuacji ekologicznej i społecznej, i warto o tym pamiętać przy wyborze getrów ciążowych. Część materiałów, których używamy do produkcji naszej odzieży, to tkaniny, przy których produkcji wykorzystujemy odzyskany w procesie recyklingu plastik. Dzięki temu udaje się odzyskać część tworzywa zalegającego w środowisku i wykorzystać je ponownie. Oprócz tego marka adidas od lat współpracuje z organizacją Better Cotton Initiative. Organizacja ta dba o jakość i równowagę upraw bawełny, która później wykorzystywana jest między innymi w produktach naszej marki. Jak widzisz, nawet przy kupowaniu legginsów ciążowych możesz pomyśleć o przyszłości swojego dziecka. Ale pomyśl też o sobie, bo twoje samopoczucie jest w tym szczególnym czasie kluczowe. Jeśli będziesz miała do dyspozycji świetnie wyglądające i komfortowe ubrania, które podkreślą twój styl i kobiecość, to dobre samopoczucie będzie gwarantowane!