alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Getry i legginsy dziecięce

 
[31]

Getry i legginsy dziecięce adidas dają swobodę bycia dzieckiem

Bycie dzieckiem to ciągła aktywność. Dzieciaki są aktywne. Uprawiają sport i spędzają czas z rówieśnikami. Ruszają się, skaczą, wdrapują na drzewa, jeżdżą na rowerach, deskorolkach, biegają. Potrzebują ubrań, które zapewnią im komfort oraz swobodę ruchu, które nie będą ograniczały żywiołu ich młodości. Takie właśnie ubrania oferuje marka adidas. Getry i legginsy dziecięce idealnie nadają się na zajęcia sportowe, wycieczki górskie, wyprawy rowerowe albo zwykłe spotkania z rówieśnikami. Wykonane są z materiałów, które dopasowują się do ciała, nawet jeśli ono bardzo szybko się zmienia. Równie ważne jak zapewnienie najmłodszym swobody ruchu jest uczenie ich sztuki świadomego wyboru. Nasza marka tworzy produkty przyjazne środowisku. Jesteśmy partnerem organizacji Better Cotton Initiative, która podnosi standardy uprawiania bawełny na świecie. Wybierając odpowiedzialnie, uczymy dzieci tego samego, a przy tym dbamy o przyszłość miejsca, w którym będą żyć.

Ubranie, które dopasuje się do ciebie

Bycie dzieckiem nie jest łatwe. Ciało zmienia się bardzo szybko, a młody umysł nie bardzo to rozumie. Mały człowiek musi się odnaleźć w świecie i wśród swoich rówieśników, a żeby to zrobić, powinien czuć się dobrze ze samym sobą. Getry i legginsy dziecięce marki adidas wykonane są materiałów, które dopasowują się do sylwetki, dzięki czemu w każdej sytuacji można wyglądać dobrze i czuć się komfortowo. Nasi projektanci dbają o to, by ubrania marki wyglądały nowocześnie. Współczesny design, odważne rozwiązania, ale też uniwersalna i bezpieczna klasyka sprawiają, że każdy odnajdzie wzór dopasowany do siebie. Bycie dzieckiem nie jest łatwe, ale może być łatwiejsze w wygodnych getrach lub legginsach. To ubranie, w którym można łowić ryby na wsi i jeździć na ulubionej deskorolce w mieście. Każdy może wybrać coś dla siebie. Najważniejsze, żeby było wygodnie. To ubranie ma dopasowywać się do dziecka, a nie dziecko do ubrania. Takie właśnie są getry i legginsy dziecięce marki adidas.