alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

Buty do biegania dla dzieci

 
[12]

Buty do biegania dla dzieci – wygoda od najmłodszych lat

Jak ważne jest obuwie w kontekście biegania, wiedzą chyba wszyscy. Buty do biegania dla dziecka nie powinny się różnić niczym od modeli dla dorosłych. Młode stopy są nawet bardziej wrażliwe, a do tego ciągle się rozwijają, więc odpowiednia amortyzacja i ochrona są kluczowe. Bieganie można rozumieć jako typowe zajęcie treningowe, ale umówmy się – dzieciaki biegają cały czas. Dlatego buty do biegania dla dzieci adidas świetnie sprawdzą się także jako codzienne obuwie dla twojego dziecka. Dzięki takim butom masz pewność, że każdy krok twojej pociechy będzie bezpiecznym i zdrowym krokiem naprzód. Zadbaj o komfort rosnących stóp i wybierz jeden z modeli butów do biegania dla dzieci.

Buty dziecięce do biegania to wynik wieloletniego doświadczenia

Technologia w konstruowaniu sportowego obuwia odgrywa ogromną rolę. Wiemy o tym doskonale, ponieważ zajmujemy się tworzeniem sportowej odzieży od dziesięcioleci i wiele z technologii, z których korzystamy to nasze autorskie pomysły. Buty dziecięce do biegania adidas to efekt tych doświadczeń. Dziecięce modele są wyposażone w rozwiązania konstrukcyjne, które znasz z modeli dla dorosłych. Zastosowaliśmy podeszwy o dużej elastyczności, które amortyzują kontakt z podłożem. Dzięki temu stopy są mniej narażone na urazy i przemęczenie podczas biegania. Cholewki butów są miękkie, ale jednocześnie stabilizują stopę, co także wpływa na bezpieczeństwo. Zastosowaliśmy też różne systemy zapięć butów – młodsze dzieciaki bez problemu poradzą sobie z zapięciem na rzepy, a starszaki mogą już polegać na sznurowadłach.

Buty do biegania dla dzieci to też moda w najczystszej postaci

Jest rzeczą oczywistą, że chcesz, aby twoje dziecko wyglądało modnie. Dzieci też zwracają uwagę na wygląd swoich ubrań. Dlatego tworząc kolekcję butów do biegania dla dzieci, zadbaliśmy o to, aby ich wygląd był tak samo atrakcyjny, jak nasze klasyczne sportowe obuwie stworzone dla dorosłych klientów. Buty dla dzieci adidas to świetnie zaprojektowane modele, które sprawią, że twoje dziecko będzie wyglądało modnie zarówno na sali gimnastycznej, jak i w szkole czy na ulicy. Atrakcyjne i różnorodne ubarwienia i charakterystyczne dla naszej marki elementy graficzne nie pozostawiają wątpliwości, że twoja pociecha korzysta z obuwia, które nigdy nie wyjdzie z mody.