alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

stroje piłkarskie dla chłopców

 
[187]
1 / 4
Strona:z 4

Stroje dla chłopców do piłki nożnej

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji dają wsparcie, którego potrzebujesz. Dzieci i młodzież mają własne zdanie i rozwijają swój własny styl. adidas pozwala im spełniać ich unikalne wizje od samego początku. Nasze kolekcje oferują różne style, dopasowane do Twoich wymagań. Stroje adidas w każdej sytuacji gwarantują świetny wygląd i wygodę. Stroje dla chłopców do piłki nożnej od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – stroje dla chłopców do piłki nożnej

Nasze stroje dostępne są w kolekcjach Clima, RDY czy Parley. Zabiegamy o oceany bez plastikowych odpadów, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. W kolekcji Parley wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych produktach dla chłopców.

Chłopcy uwielbiają aktywność i uczyć się zasad kolejnych dyscyplin sportowych. Kolekcja adidas dla chłopców jest zaprojektowana do zapewnienia im pewności siebie oraz wygody. Mamy w ofercie stroje w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: czarny, beżowy, niebieski. Pokaż wszystkim swój indywidualny styl, wypróbuj stroje dla chłopców do piłki nożnej adidas.