alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

zielone skarpetki

 
[12]

Zielone skarpety

Stworzyliśmy nowoczesne wydania kultowych kolekcji adidas, które zapewniają poczucie wygody i sportowy wygląd także podczas codziennych zajęć poza treningiem. Odkryj w swojej duszy twórcę i pokaż wszystkim, na co Cię stać – nosząc skarpety adidas. Te zielone wysokiej jakości skarpety to wszystko, czego Ci potrzeba.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – zielone skarpety

Nieważne, czy wybierzesz modele Performance czy Originals, skarpety adidas gwarantują, że przyciągniesz uwagę nie jedynie podczas sesji treningowej, ale już w drodze na siłownię. Dawne skarby i dzisiejsze innowacje połączone siłą kreatywności. To właśnie oferuje Ci niesamowity świat adidas Originals. Kolekcja Performance Trefoil, adicolor czy Teamwear to nasze najpopularniejsze skarpety.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Zielone skarpety od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz codziennie przekraczać swoje granice.