alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

skarpetki do jogi

 
[2]

Skarpety do jogi

Pokolenie kreatorów to nowe, pewne siebie pokolenie, które ustala własne reguły i wyraża swoją indywidualność poprzez styl i ubiór – nasze produkty reprezentują sportowy, wygodny design, idealny do spędzania wolnego czasu. Absolutnie wszystko jest możliwe. Skarpety adidas pasują do Twojego stylu i są stworzone, aby być niezawodne i funkcjonalne. Nasze skarpety do jogi zawsze zapewniają świetny wygląd.

Marka z trzema paskami – adidas – skarpety do jogi

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmieniania świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Skarpety do jogi od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia przekraczać swoje granice.