alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

Okulary do pływania

 
[16]

Załóż okulary do pływania i komfortowo eksploruj największe głębiny

Profesjonalne okulary do pływania chronią oczy przed podrażnieniem i podnoszą komfort treningu. Okularki pływackie adidas zapewniają wygodne dopasowanie dzięki zastosowaniu regularnego, najczęściej podwójnego paska i elastycznego noska. Modele zaprojektowane z myślą o zawodach pływackich gwarantują pełne pole widzenia w zakresie aż 180 stopni, podczas gdy wykończenie ANTIFOG zapobiega parowaniu soczewek. Aby poprawić wyniki zawodnika, wybrane modele mają płaski design ramy, co doprowadza do perfekcji opływowy kształt okularów i minimalizuje opór wody. Dla osób z wadą wzroku świetnym rozwiązaniem będzie zestaw gogli pływackich z soczewkami korekcyjnymi, które dostępne są w 9 dioptriach. Poszczególne modele posiadają też warstwę ochronną UV lub soczewki z lustrzanym efektem.

Okulary na basen w wersji sportowej lub rekreacyjnej

Okulary pływackie muszą być przede wszystkim szczelne, dzięki czemu w pełni zabezpieczą oczy przed kontaktem z chlorowaną wodą czy bakteriami (powszechnymi zwłaszcza w naturalnych akwenach). Dlatego kluczowe jest idealne dopasowanie, możliwe dzięki regulowanym elementom okularków adidas. Dla osób uprawiających pływanie rekreacyjne ważny jest też wygodny design i praktyczne właściwości, np. nieparowanie szkieł. Profesjonalni pływacy potrzebują jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań. Szerokie pole widzenia, które umożliwia wzrokową kontrolę rywali i dystansów podczas wyścigów pływackich czy maksymalnie opływowy kształt gogli mogą realnie wpłynąć na osiągane wyniki. Dobrej jakości okularki do pływania zapewniają także ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a w wersji z korekcją – dobrą widoczność podczas pływania osobom o słabym wzroku.

Pływanie w goglach na basenie, w morzu i jeziorze

Jeśli chodzi o pływanie, gogle są niezbędne dla zawodowców, ale doceniają je również osoby pływające czysto rekreacyjnie. Odpowiedni model okularów wybierzesz, kierując się swoimi realnymi potrzebami. Możesz wybrać model bardziej sportowy, odporny na działanie chloru, który posłuży ci długo nawet w wypadku częstych treningów. Jeśli natomiast wybierasz się na plażę, najlepiej zabierz ze sobą okulary do pływania z filtrem UV. W kolekcji adidas znajdziesz także modele, których konstrukcja zaprojektowana została z myślą o potrzebach dzieci i młodzieży.